3.7 °C, 4.4 m/s, 83.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: meklē ārējo sakaru koordinatoru un sabiedrisko attiecību speciālistu
Jaunākās vakances: meklē ārējo sakaru koordinatoru un sabiedrisko attiecību speciālistu
11/01/2024

Jelgavas pašvaldība aicina darbā sabiedrisko attiecību speciālistu, bet Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte (LBTU) meklē ārējo sakaru koordinatoru darbam ar pilna laika ārvalstu studentiem un iekšējo auditoru.

Jelgavas pašvaldība izsludinājusi konkursu uz Sabiedrisko attiecību departamenta sabiedrisko attiecību galvenā speciālista amatu. Atalgojums šajā pozīcijā ir 1361 eiro pirms nodokļu nomaksas, bet paredzētā darba vieta – Lielajā ielā 11. Galvenās prasības pretendentiem ir augstākā izglītība komunikāciju vai sociālo zinātņu jomā, labas komunikācijas prasmes, augsta atbildības sajūta un precizitāte pienākumu izpildē, kā arī valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī. Vismaz divu gadu iepriekšēja komunikācijas darba pieredze pašvaldībā vai kādā no tās kapitālsabiedrībām, kā arī svešvalodu zināšanas, tiks uzskatītas par priekšrocību.

Lai pieteiktos vakancei, interesenti aicināti iesniegt motivētu pieteikumu, kurā atspoguļotas pretendenta zināšanas, prasmes, kompetences atbilstoši izvirzītajām prasībām un veicamajiem amata pienākumiem, CV, kā arī izglītību apliecinošas dokumentu kopijas. Augstāk minētie dokumenti iesniedzami līdz 19. janvārim (ieskaitot) Jelgavas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, Jelgavā, 131. kabinetā ar norādi “Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Centrālā pārvalde” Sabiedrisko attiecību departamenta sabiedrisko attiecību galvenā speciālista amata konkursam” vai elektroniski (parakstīti ar drošu elektronisko parakstu) uz e-pastu: dace.ebere@jelgava.lv. Tālrunis uzziņām: 63005588.

Savukārt LBTU piedāvā kolektīvam pievienoties ārējo sakaru koordinatoru darbam LBTU Starptautiskās sadarbības centrā. Galvenie amata pienākumi paredz plaša spektra komunikāciju ar ārvalstu studentiem. Šajā vakancē darba devējs piedāvā atalgojumu 1021 eiro apmērā pirms nodokļu nomaksas. Tāpat LBTU izsludināta vakance arī iekšējam auditoram. Atalgojums šajā pozīcijā ir 1360 pirms nodokļu nomaksas. Abu vakanču gadījumā faktiskā darba vieta paredzēta Lielajā ielā 2.

Pretendentu iesniedzamie dokumenti vakancēm ir CV (Europass formā), nenorādot personas sensitīvos datus, motivēts iesniegums par pretendenta piemērotību vakantajam amatam, kā arī izglītību apliecinošas dokumentu kopijas un citi dokumenti, kas raksturo kvalifikāciju vakantajam amatam. Sūtīt pieteikumus iespējams uz e-pastu: dace.verdina@lbtu.lv līdz 19. janvārim.

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

Savukārt aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.

Jaunākās vakances Jelgavā un tuvākajā apkārtnē