22.5 °C, 3.8 m/s, 56.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: meklē bērnudārza vadītājas vietnieku, jaunsargu instruktoru un policistus
Jaunākās vakances: meklē bērnudārza vadītājas vietnieku, jaunsargu instruktoru un policistus
11/08/2023

Jelgavas Izglītības pārvalde aicina darbā grāmatvedi, pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde “Alnītis” – vadītājas vietnieci, pirmsskolas izglītības skolotāju, skolotāja palīgu un mūzikas pedagogu, bet Jaunsardzes centrs piedāvā darbu jaunsargu instruktoram Pārlielupes pamatskolā. Tāpat šobrīd vairākas aktuālas vakances ir Jelgavas Pašvaldības policijai, bet Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests savai komandai aicina pievienoties dispečera palīgu.

Grāmatveža darbam Izglītības pārvaldē var pieteikties līdz 21. augustam. Piedāvātā mēnešalga ir 1273 eiro pirms nodokļu nomaksas. Dzīves, iepriekšējā darba, profesionālās prakses pieredzes aprakstu (CV) lūgums sūtīt uz e-pastu: izglitiba@izglitiba.jelgava.lv ar norādi “Pieteikums grāmatveža vakancei”.

Bērnudārzs “Alnītis” aicina darbā iestādes vadītāja vietnieku izglītības jomā (alga 1100 eiro, no 1. septembra – 80 procenti no izglītības iestādes vadītāja algas), pirmsskolas izglītības skolotāju (alga 1070 eiro par likmi, no 1. septembra – 1240 eiro par likmi), pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāju (alga – 1070 eiro,  no 1. septembra – 1240 eiro), skolotāju – logopēdu ar slodzi 30 stundas nedēļā (alga – 1020 eiro) un pirmsskolas izglītības skolotāja palīgu – alga palīgam ir atkarībā no bērnu vecuma – līdz  675 eiro pirms nodokļu nomaksas. Jāpiebilst, ka izglītības darbiniekiem pēc pārbaudes laika tiek piešķirta arī veselības apdrošināšana.

Papildspēkus savam kolektīvam šobrīd meklē arī Jelgavas Pašvaldības policija, kas piedāvā darbu Nepilngadīgo likumpārkāpumu prevencijas grupas vecākajam inspektoram, Administratīvā procesa un iesniegumu izskatīšanas grupas vecākajam inspektoram, Pilsētas iecirkņu grupas inspektoram, Satiksmes uzraudzības nodaļas inspektoram un Patruļpolicijas nodaļas skolu inspektoram. Ar prasībām pretendentiem, piedāvāto algu un konkursiem iesniedzamo dokumentu sarakstu var iepazīties ŠEIT.

Savukārt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Dobeles ielā 16 izsludinājis dispečera palīga vakanci ar algu no 925 līdz 1095 eiro pirms nodokļu nomaksas. Brīvajai darba vietai var pieteikties līdz 30. septembrim. Kandidātu CV un motivācijas vēstuli lūgums nosūtīt elektroniski uz e-pastu cv@vugd.gov.lv, ar norādi “dispečera palīgs”.

Jaunsardzes centrs izsludinājis atklātu konkursu uz 4. novada pārvaldes jaunsargu instruktoru amatu Jelgavā – Pārlielupes pamatskolā Loka maģistrālē 29. Piedāvātā alga ir no 1400 līdz 1720 eiro pirms nodokļu nomaksas. Vakancei var pieteikties līdz 20. augusta. Darba dzīves aprakstu (CV) un pieteikuma vēstuli ar pamatojumu, kādēļ vēlies pievienoties Jaunsardzei, lūgums iesūtīt uz e-pastu konkursi@jc.gov.lv. Tālrunis uzziņām: 26520497.

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

Aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv un ziņas pielikumā.