14.8 °C, 3.3 m/s, 63.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: meklē bibliotekārus, veselības aprūpes speciālistu un klientu konsultantu finanšu jomā
Jaunākās vakances: meklē bibliotekārus, veselības aprūpes speciālistu un klientu konsultantu finanšu jomā
22/02/2024

Jelgavas Pilsētas bibliotēka aicina darbā bibliotekārus, Jelgavas Sociālo lietu pārvalde (JSLP) izsludinājusi vakanci speciālistam veselības aprūpes pieejamības jautājumos, bet AS “Swedbank” meklē klientu apkalpošanas speciālistu.

Jelgavas Pilsētas bibliotēka aicina komandā vecāko bibliotekāru Pārlielupes bibliotēkā un vecāko bibliotekāru Miezītes bibliotēkā. Galvenie darba pienākumi šajā amatā būs veikt grāmatu automatizētu izsniegšanu un saņemšanu un uzskaiti, komunicēt ar bibliotēkas apmeklētājiem, strādāt ar dokumentiem un veikt krājuma izvietošanu un apkopi, kā arī izpildīt uzziņas, izmantojot krājumu, Jelgavas valstspilsētas bibliotēku katalogu bibliotēku informācijas sistēmā (BIS) ALISE, datubāzes un citus informācijas resursus. Piedāvātais atalgojums šajā amatā ir 1041 eiro mēnesī. Motivācijas vēstuli, dzīves un profesionālās pieredzes aprakstu (CV) līdz 4. martam aicina sūtīt uz e-pastu: info@biblioteka.jelgava.lv ar norādi: Amata vakancei “Vecākais bibliotekārs Pārlielupes bibliotēkā” vai “Vecākais bibliotekārs Miezītes bibliotēkā”.

JSLP, piedāvājot algu 1054 eiro apmērā, izsludinājusi vakanci vecākajam speciālistam veselības aprūpes pieejamības jautājumos. Galvenie amata pienākumi būs veikt HIV un vīrushepatītu eksprestestus, plānot, organizēt un īstenot kaitējuma mazināšanas programmas ieviešanu, izvērtēt dokumentus par medicīnas pakalpojumu pabalstiem, sagatavot pārskatus un veikt datu apkopošanu par veselības veicināšanas un slimību profilakses jomām, kā arī uzraudzīt un nodrošināt pirmās palīdzības aptieciņas saskaņā ar normatīviem aktiem. Pēc pārbaudes laika, darbiniekam tiek nodrošināta arī veselības apdrošināšana. Faktiskā darba vieta paredzēta Stacijas ielā 13. Pretendenta iesniedzamos dokumentus (motivētu pieteikumu; CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju) iespējams sūtīt uz e-pastu: soc@soc.jelgava.lv ar norādi “Pieteikums vecākā speciālista veselības aprūpes pieejamības jautājumos amata konkursam” līdz 29. februārim.

Savukārt AS “Swedbank” aicina darbā klientu konsultantu, kura galvenais pienākums būs tikties un konsultēt bankas klientus gan klātienē, gan pa telefonu, piemeklēt tiem vispiemērotākos un vērtīgākos risinājumus, kā arī risināt dažādas situācijas, sadarbojoties ar klientiem un saņemot atbalstu no saviem kolēģiem un vadītājas. Atalgojums šajā amatā ir no 1300 līdz 1600 eiro, bet darba vieta – Jelgavas filiālē Pasta ielā 47. Pieteikumi tiks gaidīti līdz 3. martam, tos iespējams iesniegt elektroniski ŠEIT.

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

Savukārt aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.