22.3 °C, 2.5 m/s, 59.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: meklē ekonomistu un jaunsargu instruktoru
Jaunākās vakances: meklē ekonomistu un jaunsargu instruktoru
26/06/2024

Jelgavas pašvaldības iestāde “Centrālā pārvalde” izsludinājusi konkursu uz ekonomista amata vietu, Jaunsardzes centrs piedāvā darbu diviem jaunsargu instruktoriem, bet Jelgavas pilsētas slimnīca meklē māsas Ambulatorajā nodaļā.

Jelgavas pašvaldība izsludinājusi konkursu uz iestādes “Centrālā pārvalde” Pašvaldības īpašumu departamenta Ekonomikas nodaļas ekonomista amata vietu. Galvenie pienākumi šajā amatā būs veikt pašvaldības kapitālsabiedrību katra ceturkšņa saimnieciskās darbības ekonomisko rezultātu analīzi, sagatavot pašvaldības kapitālsabiedrību gada pārskatu ekonomisko rādītāju analīzi, izvērtēt kapitālsabiedrību finanšu darbības efektivitātes un vidējā termiņa darbības stratēģijās noteikto finanšu un nefinanšu mērķu sasniegšanu, kā arī piedalīties valstspilsētas ekonomikas attīstības koncepcijas aktualizācijā. Mēneša darba alga šajā amatā noteikta 1361 eiro apmērā. Lai pieteiktos vakancei, motivēts pieteikums (nepārsniedzot vienu A4 lapu), CV un izglītību apliecinošo dokumentu kopijas jāiesniedz Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, 131. kabinetā ar norādi “Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Centrālā pārvalde” Pašvaldības īpašumu departamenta Ekonomikas nodaļas ekonomista amata konkursam” vai jānosūta elektroniski, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu, pa e-pastu: dace.ebere@jelgava.lv . Pieteikumus gaidīs līdz 5. jūlijam. Tālrunis uzziņām: 63005498.

Piedāvājot atalgojumu no 1700 līdz 2020 eiro, Jaunsardzes centrs meklē divus jaunsargu instruktorus, kuru pamata darba pienākumi būs plānot, organizēt un vadīt jaunsargu un Valsts aizsardzības mācību praktiskās un teorētiskās nodarbības, kā arī pasākumus. Papildu atalgojumam, darba devējs nodrošina arī veselības apdrošināšanu, iespēju iegūt apmaksātu augstāko pedagoģisko izglītību, apmaksātu mobilo internetu un telefona sarunas, kā arī segt degvielas izdevumus, izmantojot personīgo auto darba vajadzībām. Pieteikuma dokumentus – CV un motivācijas vēstuli līdz 2. jūlijam iespējams sūtīt pa e-pastu: konkursi@jc.gov.lv.

Savukārt Jelgavas pilsētas slimnīca aicina pievienoties komandai māsas Ambulatorajā nodaļā. Māsu galvenie darba pienākumi būs asistēt ārstam izmeklējumu, manipulāciju, operāciju un anestēzijas laikā, nodrošināt kvalitatīvu, drošu pacientu aprūpi un uzraudzību, veikt pacienta novērošanu un informācijas apkopošanu, pieteikt diagnostiskos izmeklējumus, kā arī veikt citus vakances aprakstā minētos pienākumus. Mēneša darba alga ir 1463 eiro, bet papildu – piemaksa no viena līdz pieciem procentiem (atbilstoši darba stāžam ārstniecības jomā), kvalifikācijas paaugstināšanas iespējas atbilstoši profesijai, saglabājot darba samaksu, dotācija siltām pusdienām, kā arī apmaksāts abonements veselības un fitnesa centrā “Fitland”. Kandidāti aicināti iesniegt savu CV, kā arī izglītības un profesionālās kvalifikācijas apliecinošu dokumentu kopijas slimnīcas Personāla daļai, sūtot pa e-pastu: personals@jpslimnica.lv vai iesniedzot personīgi Brīvības bulvārī 6. Pieteikumus gaidīs līdz 14. jūlijam. Tālrunis uzziņām: 63030110.

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas tīmekļvietnē www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

Savukārt aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.