18.5 °C, 2.8 m/s, 53.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: meklē grāmatveža vietnieku un iekārtu ekspluatācijas inženieri
Jaunākās vakances: meklē grāmatveža vietnieku un iekārtu ekspluatācijas inženieri
23/05/2024

Pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” meklē galvenā grāmatveža vietnieku, pašvaldības iestāde “Kultūra” aicina darbā saimniecības pārzini, bet slimnīca “Ģintermuiža” piedāvā darbu iekārtu ekspluatācijas inženierim.

Pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” galvenā grāmatveža vietnieka vispārējie darba pienākumi būs organizēt grāmatvedības uzskaites informācijas sistēmu pārvaldību, veikt budžeta pieprasījuma sagatavošanu kārtējam gadam, veikt darba samaksas aprēķinus, sagatavot atskaites Valsts ieņēmumu dienestam un Centrālai statistikas pārvaldei, kā arī veikt citus vakancē aprakstītos pienākumus. Darba alga šajā amatā noteikta 1696 eiro apmērā, bet faktiskā darba vieta paredzēta Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 16A. Lai pieteiktos vakancei, motivētu pieteikuma vēstuli un dzīves aprakstu (CV) ar norādi “Galvenā grāmatveža vietnieks” pretendenti aicināti sūtīt pa e-pastu: pilsetsaimnieciba@jelgava.lv. Pieteikšanās termiņš – līdz 31. maijam.

Slimnīca “Ģintermuiža”, piedāvājot mēneša atalgojumu 1900 eiro apmērā, aicina darbā iekārtu ekspluatācijas inženieri. Galvenie darba pienākumi šajā amatā būs nodrošināt uzņēmuma elektroiekārtu un elektroietaišu kvalificētu apkalpošanu, nodrošināt uzņēmuma energosistēmu pareizu ekspluatāciju, kā arī kopā ar atbildīgajiem speciālistiem piedalīties elektroiekārtu un energosistēmu avāriju izmeklēšanas un novēršanas pasākumos. Papildu darba algai, darba devējs nodrošina amata pienākumu veikšanai nepieciešamo apmācību, apdrošināšanu pret nelaimes gadījumiem, bezmaksas auto stāvvietu slimnīcas teritorijā darba laikā, siltas pusdienas un apmaksātus mobilā tālruņa sakarus. Motivētu pieteikuma vēstuli ar profesionālās darbības aprakstu (CV) un izglītību apliecinošā dokumenta kopiju interesenti aicināti līdz 30. maijam nosūtīt pa e-pastu: vakances@gintermuiza.lv ar norādi „Inženieris” vai iesniegt personīgi VSIA “Slimnīca “Ģintermuiža” Personāla nodaļā Filozofu ielā 69. Tālrunis uzziņām: 63007504.

Savukārt pašvaldības iestāde “Kultūra” aicina darbā saimniecības pārzini, kura pienākumos būs reģistrēt un pārbaudīt pieņemto pakalpojumu vai materiālo vērtību atbilstību pamatdokumentiem, saņemt un reģistrēt preču pavadzīmes, rēķinus, veikt uzskaiti par materiālo vērtību un pakalpojumu izlietojumu, kā arī izrakstīt un reģistrēt rēķinus. Piedāvātā mēneša darba alga ir 1180 eiro mēnesī, bet darba vieta paredzēta Krišjāņa Barona ielā 6. CV un motivācijas vēstuli līdz 31. maijam pretendenti aicināti sūtīt pa e-pastu: anda.sproge@kultura.jelgava.lv.

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas tīmekļvietnē www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

Savukārt aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.