3.5 °C, 4.6 m/s, 71 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: meklē inspektorus Jelgavas pašvaldības un Valsts policijā
Jaunākās vakances: meklē inspektorus Jelgavas pašvaldības un Valsts policijā
04/04/2024

Jelgavas pašvaldības policija aicina darbā Patruļpolicijas nodaļas inspektoru un Satiksmes uzraudzības nodaļas inspektoru. Valsts policija izsludinājusi vairākas vakances inspektoram operatīvajā darbā, prevencijas grupā, administratīvo pārkāpumu izmeklēšanas grupā, kā arī izmeklēšanas jomā. Savukārt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests aicina pieteikties kandidātus dispečera palīga amatam.

Jelgavas pašvaldības policijas Patruļpolicijas nodaļas inspektora galvenie darba pienākumi būs sabiedriskās kārtības nodrošināšana pašvaldības administratīvajā teritorijā, pašvaldības saistošo noteikumu un citu normatīvo aktu ievērošanas uzraudzīšana, patrulēšana norīkotajā maršrutā, saņemto izsaukumu apkalpošana, kā arī administratīvo pārkāpumu profilakse, atklāšana, novēršana un personu administratīvā aizturēšana. Šajā amatā noteiktais atalgojums ir 987 eiro mēnesī, uzturdevas kompensācija – 100 eiro mēnesī, bez tā arī papildatvaļinājums un apmaksāts papildatvaļinājums atbilstoši darbinieka darba izpildes rezultātiem (trīs vai piecas darba dienas). Savukārt Satiksmes uzraudzības nodaļas inspektoram, piedāvājot līdzvērtīgu mēneša atalgojumu, galvenie darba pienākumi būs veikt transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas noteikumu ievērošanas kontroli Jelgavas valstpilsētas teritorijā, kontroli valstspilsētas administratīvās teritorijas esošajos publiskajos ūdeņos, nodrošināt sabiedrisko kārtību pašvaldības teritorijā, kā arī uzraudzīt pašvaldības saistošo noteikumu un citu normatīvo aktu ievērošanu. Pieteikties vakancēm iespējams līdz 15. aprīlim, CV un motivācijas vēstuli sūtot uz e-pastu: personals@policija.jelgava.lv. Tālrunis uzziņām: 63022251.

Valsts policijā izsludinātas vakances inspektoriem dažādās jomās. Atalgojums inspektoram operatīvajā darbā, kā arī inspektoram izmeklēšanas jomā noteikts 1453 līdz 1581 eiro apmērā, ņemot vērā pretendenta individuālos kritērijus. Savukārt inspektoram prevencijas grupā, kā arī administratīvo pārkāpumu izmeklēšanas grupā mēneša atalgojums noteikts no 1345 līdz 1495 eiro. Darba vieta katrā no vakancēm paredzēta Atmodas ielā 19. Pieteikšanās vakancēm notiek līdz 26. aprīlim, sūtot CV, motivētu pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopiju uz e-pastu: cv@vp.gov.lv.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests aicina pieteikties kandidātus Vienotā kontaktu centra pārvaldes Zemgales reģiona nodaļas dispečera palīga amatam. Galvenie amata pienākumi šajā vakancē ir pieņemt un izvērtēt vienotā ārkārtas palīdzības izsaukumu numura 112 zvanus un nepieciešamības gadījumā pāradresēt atbilstošajiem dienestiem. Alga šajā amatā noteikta no 1022 līdz 1215 eiro, bet darba vieta – Dobeles ielā 16. Kandidātu CV un motivācijas vēstuli līdz 30. aprīlim iespējams nosūtīt uz e-pastu: cv@vugd.gov.lv ar norādi “Dispečera palīgs”. 

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

Savukārt aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.