15.1 °C, 1 m/s, 97.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: meklē inspektorus veselības, darba tiesību un nodokļu jomā
Jaunākās vakances: meklē inspektorus veselības, darba tiesību un nodokļu jomā
08/05/2024

Valsts ieņēmumu dienests (VID) izsludinājis konkursu Algas nodokļu daļas galvenajam nodokļu inspektoram, Veselības inspekcija meklē Zemgales kontroles nodaļas inspektoru veselības aprūpes jomā, bet Valsts darba inspekcija (VDI) piedāvā darbu Jelgavas sektora inspektoram.

VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvaldes Algas nodokļu daļas galvenā nodokļu inspektora amatā pamata darba pienākumi būs veikt nodokļu maksātāja saimnieciskās darbības novērošanu, gatavot pieprasījumus nodokļu maksātājiem, kredītiestādēm, valsts un pašvaldību institūcijām, kā arī strādāt ar programmām un informācijas sistēmām. Darba devējs piedāvā mēnešalgu no 1483 līdz 1719 EUR (bruto), bet pārbaudes laikā – līdz 1521 eiro, atkarībā no profesionālās pieredzes. Papildu tam, tiek nodrošināta iespēja strādāt klātienē Atmodas ielā 19 un daļēji attālināti, apdrošināšanas polise, kā arī papildatvaļinājuma dienas. Pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju interesenti aicināti sūtīt VID, Talejas ielā 1, Rīgā, LV1978, vai iesniegt pa e-pastu: VID.konkursi@vid.gov.lv ar norādi “Konkurss uz NNVP_AND_GNI_Jelgava_Vards_Uzvards”. Pieteikumi tiks pieņemti līdz 27. maijam.

Veselības inspekcija izsludinājusi atklātu konkursu uz vakanto Sabiedrības veselības departamenta Zemgales kontroles nodaļas inspektora amatu veselības aprūpes jomā. Darba vieta paredzēta Krišjāņa Barona ielā 40A, bet galvenie darba pienākumi šajā amatā būs veikt uzraudzību veselības aprūpes jomā, konsultēt klientus par normatīvo aktu prasībām, kā arī izskatīt klientu iesniegumus un sagatavot uz tiem atbildes. Mēnešalga šajā amatā ir no 1297 līdz 1570 eiro (bruto), bet papildu – veselības apdrošināšana pēc trīs darba mēnešiem un apmācības darba uzsākšanas periodā. Pieteikuma dokumentus – motivētu pieteikumu ar norādi “Inspektors veselības aprūpes jomā Zemgales kontroles nodaļā”, CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas – iespējams iesniegt pa e-pastu: personal@vi.gov.lv līdz 6. jūnijam.

Savukārt VDI meklē Jelgavas sektora inspektoru, kura darba ikdiena būs uzraudzīt un kontrolēt uzraudzības teritorijā esošajos uzņēmumos darba tiesisko attiecību un darba aizsardzības normatīvo aktu prasību ievērošanu. Darba devējs piedāvā mēnešalgu no 1066 līdz 1266 eiro, bet pārbaudes laikā – no 1066  līdz 1116 eiro (bruto), veselības apdrošināšanu pēc sešiem darba mēnešiem, kā arī atbalstu darba un ģimenes līdzsvaram, tajā skaitā elastīgu darba laiku un iespēju strādāt daļēji attālināti. Iesniedzamie dokumenti pretendentiem ir pieteikuma vēstule ar aprakstu par atbilstību izvirzītajām prasībām, CV un izglītības dokumentu kopijas. Dokumentus iespējams nosūtīt pa e-pastu: atlase@lm.gov.lv ar norādi “Jelgavas sektora inspektors” līdz 13. maijam.

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas tīmekļvietnē www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

Savukārt aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.