17.4 °C, 1.8 m/s, 90.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: meklē “Jelgavas komunālie pakalpojumi” valdes locekli un bērnudārza “Rotaļa” vadītāju
Jaunākās vakances: meklē “Jelgavas komunālie pakalpojumi” valdes locekli un bērnudārza “Rotaļa” vadītāju
10/04/2024

Jelgavas pašvaldība izsludinājusi amata kandidātu atlasi uz SIA “Jelgavas komunālie pakalpojumi” valdes locekļa amatu, tāpat konkursā tiek meklēts vadītājs pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādei “Rotaļa”, bet pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” meklē Apsaimniekošanas nodaļas vecāko speciālistu.

Valdes locekļa galvenie pienākumi uzņēmumā “Jelgavas komunālie pakalpojumi” būs vadīt, plānot un koordinēt kapitālsabiedrības darbību kopumā, kā arī nodrošināt likumos, Ministru kabineta noteikumos, Jelgavas pašvaldības domes lēmumos un apstiprinātajās nozares attīstības koncepcijās, stratēģijās un citos nozares attīstību reglamentējošos dokumentos noteikto mērķu un uzdevumu īstenošanu. Mēneša atlīdzība par darbu valdē ir 4000 eiro pirms nodokļu nomaksas. Lai pieteiktos konkursam, kandidātam konkursa pieteikuma dokumenti jāiesniedz vienā no trīs iespējamiem veidiem: elektroniski (atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu) pa e-pasta adresi: pasts@jelgava.lv, E-adresi vai Jelgavas pašvaldībā, Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, slēgtā aploksnē ar norādi “Konkursam uz SIA “Jelgavas komunālie pakalpojumi” valdes locekļa amatu”. Pieteikuma iesniegšanas termiņš ir 26. aprīlis līdz pulksten 14.30. Sīkāka informācija par konkrēto vakanci pieejama ŠEIT.

Pašvaldība izsludinājusi konkursu arī uz pirmsskolas izglītības iestādes “Rotaļa” vadītāja amata vietu. Darba pienākumi šajā amatā būs vadīt izglītības iestādes darbu saskaņā ar normatīvo aktu prasībām, izvirzīt mērķus un noteikt uzdevumus izglītības iestādes attīstībai, plānot un lemt par izglītības iestādes finanšu un materiālo līdzekļu mērķtiecīgu izmantošanu, organizēt un nodrošināt kvalitatīvu iekļaujošu pedagoģisko procesu, kā arī veikt citus konkursa pielikumā minētos pienākumus. Mēneša alga vadītāja amatā pārbaudes laikā noteikta 1730 eiro apmērā, bet pēc pārbaudes laika, atbilstoši darba izpildes novērtējumam, līdz 1903 eiro pirms nodokļu nomaksas. Interesenti pieteikuma dokumentus aicināti iesniegt pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, 131. kabinetā, slēgtā aploksnē ar norādi “Jelgavas valstspilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes “Rotaļa” vadītāja amata konkursam” vai ar šo norādi sūtīt tos elektroniski pa e-pastu: dace.ebere@jelgava.lv. Pieteikumi tiks gaidīti līdz 30. aprīļa pulksten 17. Tālrunis uzziņām: 63012465, 63012467. Sīkāka informācija par konkrēto vakanci pieejama ŠEIT.

Savukārt, piedāvājot mēneša atalgojumu 1515 eiro apmērā pirms nodokļu nomaksas, pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” aicina darbā Apsaimniekošanas nodaļas vecāko speciālistu. Vispārējie darba pienākumi šajā amatā būs organizēt un izstrādāt pilsētvides svētku noformējuma idejas, organizēt to realizāciju, veikt pašvaldības vai ar pašvaldības atbalstu organizēto publisko pasākumu tehniskās bāzes nodrošināšanas koordinēšanu, kā arī pārraudzīt infrastruktūras uzturēšanu. CV un motivācijas vēstuli interesenti aicināti iesniegt līdz 17. aprīlim, sūtot dokumentus pa e-pastu: pilsetsaimnieciba@jelgava.lv vai iesniedzot personīgi pašvaldības iestādē “Pilsētsaimniecība” Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 16A, 9. kabinetā, ar norādi “Apsaimniekošanas nodaļas vecākā speciālista amata konkursam”. Tālrunis uzziņām: 63084484.

Uzzināt vairāk par aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var Jelgavas pilsētas tīmekļvietnē www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”. Savukārt aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.