23.6 °C, 2.2 m/s, 86.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: meklē juristu un bērnudārza vadītāja vietnieku
Jaunākās vakances: meklē juristu un bērnudārza vadītāja vietnieku
03/07/2024

Pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” aicina darbā juristu, pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde „Ķipari” meklē vadītāja vietnieku izglītības jomā, bet Nacionālais veselības dienests (NVD) piedāvā darbu ekonomistam.

Jurista darba pienākumi pašvaldības iestādē “Pilsētsaimniecība” Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 16A būs sagatavot iepirkuma dokumentāciju, piedalīties Jelgavas pašvaldības iepirkumu komisijas darbā, izstrādāt pašvaldības domes lēmumu projektus attiecībā uz iestādes darbību, kā arī veikt citus vakancē aprakstītos pienākumus. Piedāvātais atalgojums šajā amatā ir 1587 eiro, kā arī papildatvaļinājums līdz piecām darba dienām saskaņā ar darba rezultātu novērtējumu. Interesenti aicināti sūtīt pieteikuma vēstuli un CV ar norādi “Jurists” pa e-pastu pilsetsaimnieciba@jelgava.lv līdz 16. jūlijam. Darba devējs sazināsies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Piedāvājot atalgojumu 1650 eiro apmērā, pirmsskolas izglītības iestāde „Ķipari” Pulkveža Brieža ielā 23A aicina darbā iestādes vadītāja vietnieku izglītības jomā. Galvenie darba pienākumi šajā amatā būs sadarbībā ar vadītāju nodrošināt iestādes attīstības stratēģisko plānošanu, piedalīties iestādes budžeta plānošanā un izpildē, vadīt pirmsskolas skolotāju darbu, sniegt praktisko un teorētisko atbalstu skolotājiem, atbalsta personālam, skolotāju palīgiem un vecākiem, kā arī uzņemties citus vakancē minētos pienākumus. Pretendentu iesniedzamie dokumenti ir motivēts pieteikums saskaņā ar konkursa nolikumu, CV, apliecinājums, ka uz pretendentu neattiecas Izglītības likumā un Bērnu tiesību aizsardzības likumā noteiktie ierobežojumi strādāt par pedagogu, kā arī izglītību apliecinošu dokumentu kopijas vienā eksemplārā. Pieteikumu amatam un pievienotos dokumentus ar norādi „Jelgavas valstspilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes „Ķipari” vadītāja vietnieka izglītības jomā amata konkursam” iespējams nosūtīt pa e-pastu Antra.Zorenberga@izglitiba.jelgava.lv (parakstītu ar elektronisko parakstu) līdz 12. jūlija pulksten 17. Tālrunis uzziņām 63022597, 26702221.

Savukārt NVD izsludinājis konkursu uz valsts civildienesta ierēdņa amatu – Līgumpartneru departamenta Zemgales nodaļas vecākais ekonomists – ar darba vietu Jelgavā, Katoļu ielā 1-1. Galvenie darba pienākumi būs: nodrošināt līgumu apjomu plānošanu un finanšu paziņojumu sagatavošanu, analizēt veselības aprūpes pakalpojumu finanšu un apjoma rādītājus Zemgales teritoriālās nodaļas ārstniecības iestādēs, izvērtēt veselības aprūpei plānoto finansējumu pa pakalpojumu veidiem un pakalpojumu sniedzējiem, kā arī veikt citus darba pienākumus. Alga šajā amatā noteikta no 1226 līdz 1620 eiro atbilstoši profesionālajai pieredzei, bet papildu tam – piemaksas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam, papildatvaļinājums atbilstoši darba izpildes novērtējuma rezultātiem, veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika beigām, kā arī daļēja attālinātā darba iespējas. CV ar īsu motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas/foto ar norādi „Zemgales nodaļas vecākais ekonomists” jāiesniedz pa e-pastu: vakances@vmnvd.gov.lv vai pa pastu Nacionālā veselības dienesta Personāla nodaļai (Rīgā, Cēsu ielā 31, k-3, LV-1012) līdz 14. jūlijam.

Pilsētā izsludinātas vakances arī aprūpētājam, grāmatveža vietniekam, automobiļa vadītājam, nekustamā īpašuma speciālistam, metodiķim, administratoram un daudziem citiem.

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas tīmekļvietnē www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

Savukārt aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.