1.4 °C, 1.9 m/s, 85.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: meklē mākslas terapeitu un klientu konsultantu finanšu jomā
Jaunākās vakances: meklē mākslas terapeitu un klientu konsultantu finanšu jomā
13/12/2023

Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte (LBTU) piedāvā darbu Transporta un zaļumsaimniecības nodaļas vadītājam, valsts sociālās aprūpes centrs “Zemgale” meklē mākslas terapeitu, bet AS “Swedbank” aicina darbā klientu apkalpošanas speciālistu Jelgavas filiālē.

LBTU savā darba komandā meklē jomas pārstāvi, kurš spēs plānot, organizēt un vadīt Transporta un zaļumsaimniecības nodaļas darbu. Mēnesī piedāvātais atalgojums šajā amatā ir 1569 eiro, bet darba vieta paredzēta Lielajā ielā 2. CV un izglītību apliecinošu dokumenta kopijas ar norādi “Transporta un zaļumsaimniecības vadītājs” interesenti aicināti sūtīt uz e-pastu dzintars.balodis@lbtu.lv līdz 20.decembrim. Jautājumu gadījumā iespējams sazināties pa tālruni 28332841.

Valsts sociālās aprūpes centrs “Zemgale” ir lielākais valsts ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojuma sniedzējs Latvijā, un šobrīd meklē mākslas terapeitu darbam Jelgavas filiālē Kalnciema ceļā 109. Atalgojums, atkarībā no profesionālās pieredzes, ir no 1505 līdz 1705 eiro. Tāpat darba devējs nodrošina 10 procentu ikmēneša piemaksu pie noteiktās mēnešalgas par īpašo risku un veselības apdrošināšanu pēc sešiem nostrādātiem mēnešiem. Profesionālās darbības aprakstu (CV), izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un motivācijas vēstuli ar atzīmi “Mākslas terapeits” aicina sūtīt uz e-pastu Janis.Flaksis@vsaczemgale.gov.lv līdz 17. decembrim. Jāpiebilst, ka šajā iestādē aizvien ir aktuālas arī logopēda, māsas un dezinfektora vakances.

Savukārt AS “Swedbank” piedāvā darbu klientu konsultantam, kurš ikdienā ir gatavs atbildēt uz klientu jautājumiem, izglītojot bankas pakalpojumos. Darba vieta paredzēta Jelgavas filiālē Pasta ielā 47. Darba devējs šajā vakancē piedāvā atalgojumu no 1300 līdz 1600 eiro, iemaksas pensiju fondā, veselības apdrošināšanu, kā arī mainīgā atalgojuma daļu, kas izmaksāta “Swedbank” akcijās. Pieteikties vakancei iespējams caur mājaslapu www.swedbank.lv sadaļā “Vakances” vai aizpildot pieteikuma anketu: https://ej.uz/t7ib. Kandidātu pieteikumus pieņems līdz 23. decembrim.

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

Savukārt aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.

Aktuālās vakances Jelgavā un tuvākajā apkārtnē