1.4 °C, 2.4 m/s, 86.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: meklē muitas uzraugu un kokapstrādes iekārtu operatoru
Jaunākās vakances: meklē muitas uzraugu un kokapstrādes iekārtu operatoru
20/12/2023

Valsts ieņēmumu dienests (VID) meklē vecāko muitas uzraugu, SIA “Cross Timber system” izsludinājusi vakanci sistēmu kokapstrādes operatoram un operatora palīgam, savukārt SIA “Autoskola Einšteins” aicina darbā praktiskās braukšanas instruktoru.

VID darba vietai Jelgavā, Atmodas ielā 19, izsludinājis konkursu uz Muitas pārvaldes Rīgas muitas kontroles punktu daļas vecākā muitas uzrauga ierēdņa amatu. Darba devējs piedāvā mēnešalgu no 1065 līdz 1388 eiro (bruto), pārbaudes laikā līdz 1200 eiro, atkarībā no profesionālās pieredzes ilguma attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā. Kā papildu ieguvumi darba vietā ir arī iespēja piedalīties apmācību programmās, iegūt veselības apdrošināšanas polisi un papildu atvaļinājuma dienas.

Pieteikuma vēstuli un CV, kurā norādīta informācija par visām pretendenta dzīvesvietas valstīm un darbavietām pēdējo piecu gadu laikā, kā arī par izglītības iestādēm, kurās pretendents mācījies kopā ar izglītību apliecinoša dokumenta kopiju, aicina nosūtīt VID, Talejas ielā 1, Rīgā, LV-1978, vai uz e-pasta adresi: VID.konkursi@vid.gov.lv ar norādi “Konkurss uz MP_RMKPD_MKP_VMU_Jelgava_Vards_Uzvards”. Pieteikumi tiks gaidīti līdz 16. janvārim.

SIA “Cross Timber system” meklē papildspēkus darba komandā ražotnē Aviācijas ielā 18. Kolektīvā tiek gaidīti iekārtu operators un operatora palīgs. Ražošanas līnija un apstrādes iekārtas ir automatizētas, tāpēc vēlama iepriekšēja pieredze. Darbs organizēts maiņās diennakts režīmā. Savukārt darba samaksa sastāv no laika darba samaksas, kas atkarīga no profesionālās kategorijas, un no mainīgās daļas par ražošanas plāna izpildi un personīgās attieksmes pret uzdevumiem. Palīgs/māceklis mēnesī var nopelnīt līdz 1500 eiro, bet operators – no 2000 līdz 2300 eiro. Pieteikumu iespējams iesniegt līdz 9. janvārim, sazinoties ar biroja vadītāju pa tālruni 22543966 vai e-pastu: info@crosstimbersystems.com.

Savukārt SIA “Autoskola Einšteins” aicina darbā praktiskās braukšanas instruktoru. Darba devējs šajā vakancē piedāvā darbu Jelgavā, ar mēneša algu no 1700 līdz 1800 eiro. Izsludinātajā vakancē tiek nodrošināta jauna darba automašīna, kā arī apmaksāti ar automašīnas apkopi un uzturēšanu saistītie pakalpojumi. Pretendentiem, kuriem nav derīga instruktora apliecība, uzņēmums piedāvā autoskolā piedalīties apmaksātos braukšanas instruktoru kursos. Interesenti aicināti sūtīt pieteikumu līdz 29. februārim, rakstot uz e-pastu zane@einsteins.lv. Lai uzzinātu vairāk par apmaksātiem instruktoru kursiem un darba iespējām, lūgums sazināties telefoniski pa tālruni 25690259.

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

Savukārt aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.