25.7 °C, 4.1 m/s, 35.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: meklē namdari, fabrikas strādniekus, pedagogus
Jaunākās vakances: meklē namdari, fabrikas strādniekus, pedagogus
29/07/2020

Kā liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) jaunākais vakanču apkopojums, Jelgavas pilsētā arvien aug pieprasījums pēc darbiniekiem dažādās tehniskajās jomās. Tāpat vēl arvien lielākais pieprasījums ir pēc pedagogiem.

Baltijas gumijas fabrika aicina darbā elektroatslēdznieku un transporta strādnieku ar atalgojumu sākot no 600 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas, kā arī gumijas un karstās presēšanas operatoru ar atalgojumu līdz 800 eiro mēnesī bruto. Tāpat darbs tiek piedāvāts tirdzniecības vadītājam. Piedāvātā alga – 1000-1300 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas. Visām vakancēm var pieteikties līdz 7. augustam, sūtot CV ar amata norādi uz e-pastu personal@bgfrubber.lv.

 

Latvijas Republikas Ieslodzījuma vietu pārvalde piedāvā divas ieslodzījuma vietas uzrauga vakances darbam Palīdzības ielā 3, Jelgavā. Mēnešalga – 959-994 eiro bruto. Interesenti vēl var pagūt pieteikties, līdz 31. jūlijam iesūtot CV un motivācijas vēstuli ievp@ievp.gov.lv; jelgavas.cietums@ievp.gov.lv.

 

Savukārt “Zemgales būvserviss” aicina darbā būvstrādnieku un namdari darbam Jelgavā, piedāvājot atalgojumu 1050 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas. Abas vakances ir aktuālas līdz 3. augustam. CV pretendenti aicināti sūtīt uz e-pastu info@zemgalesbuvserviss.lv. Tālrunis uzziņām – 20303069.

 

Joprojām aktuālas ir vakances izlgītības iestādēs visā Jelgavā. Tā, piemēram, Jelgavas Tehnikums līdz 20. augustam aicina pieteikties profesionālās izglītības skolotājus izglītības programmās “Būvniecība”, “Datorsistēmas, datubāzes un datortīkli”, “Programmēšana”, “Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģija”, kā arī vispārējās vidējās izglītības skolotāju dabaszinību novirzienā. Piedāvātā alga pedagogiem – 900 eiro bruto. Ar visām vakancēm izglītības iestādēs var iepazīties gan NVA vakanču portālā, gan Jelgavas pilsētas mājaslapas www.jelgava.lv sadaļā “Institūcijas”, “Jelgavas Izglītības pārvalde”, “Vakances”.

 

VAKANCES

 

 

Foto: Pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē