-4.4 °C, 0.9 m/s, 92.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: meklē nekustamā īpašuma pārvaldnieku un darbiniekus sociālajā jomā
Jaunākās vakances: meklē nekustamā īpašuma pārvaldnieku un darbiniekus sociālajā jomā
15/11/2023

Jelgavas Sociālo lietu pārvalde (JSLP) turpina komplektēt darba komandu dažādu specializētu pakalpojumu sniegšanai un aicina darbā sociālos darbiniekus, audzinātājus un mentoru, savukārt nekustamo īpašumu pārvaldīšanas uzņēmums SIA “Kurzemes nami” meklē nekustamā īpašuma pārvaldnieku darbam Jelgavā.

SIA “Kurzemes nami”, piedāvājot atalgojumu no 2000 līdz 2500 eiro, meklē nekustamā īpašuma pārvaldnieku Jelgavas filiālē Krišjāņa Barona ielā 40A. Interesenti aicināti sūtīt CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu info@kurzemesnami.lv, ar norādi – “Nekustamā īpašuma pārvaldnieks/ce” – līdz 30. novembrim. Uzņēmuma pārstāvji sazināsies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz atlases interviju.

Savukārt Jelgavas Sociālo lietu pārvalde izsludinājusi vairākus konkursus uz vakantajām amata vietām. Piedāvājot atalgojumu no 1007 līdz 1259 eiro, iestāde meklē vecāko sociālo darbinieku Rehabilitācijas nodaļā, bet par mēneša darba algu 856 līdz 1070 eiro apmērā, aicina darbā arī sociālo darbinieku darbam ar ģimenēm, kuras audzina bērnus ar funkcionāliem traucējumiem (Rehabilitācijas nodaļā). Sociālo darbinieku meklē arī darbam Naktspatversmē. Arī šajā gadījumā mēnešalga noteikta no 856 līdz 1070 eiro. Darba vieta šiem darbiniekiem paredzēta Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9, Jelgavā.

Vienlaikus iestāde izsludinājusi konkursu arī uz sociālā darbinieka darbam ar ģimeni un bērniem amatu (Sociālo pakalpojumu centrā bērniem). Atalgojums: 1007 līdz 1259 eiro, bet darba vieta  –  Stacijas ielā 13.

JSLP aicina pieteikties vakancēm arī sociālos audzinātājus. Viena vakance tiek piedāvāta darbam Sociālo pakalpojumu centrā bērniem Stacijas ielā 13, bet otra – sociālā aprūpes pakalpojuma “Atelpas brīdis bērniem ar funkcionāliem traucējumiem” sniegšanai Zirgu ielā 47A. Abās vakancēs piedāvātā darba samaksa ir: stundas tarifa likme 4,5150 eiro apmērā un piemaksa par nakts darbu un darbu svētku dienās. Šobrīd aktuāla ir arī JSLP sociālā mentora vakance dienas centrā “Atbalsts” Stacijas ielā 13. Piedāvātā mēnešalga – 620 līdz 754 eiro.

Interesenti aicina sūtīt pieteikuma dokumentus līdz 30. novembrim uz e-pastu: soc@soc.jelgava.lv ar norādi par vakanci uz kuru pretendē.

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas tīmekļvietnē www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

Savukārt aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.

Jaunākais vakanču saraksts