19 °C, 3.5 m/s, 72.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: meklē peldēšanas skolas direktoru
Jaunākās vakances: meklē peldēšanas skolas direktoru
06/07/2022

Jelgavas pilsētas pašvaldība izsludinājusi konkursu uz profesionālās ievirzes un interešu izglītības iestādes “Jelgavas Specializētā peldēšanas skola” direktora amata vietu. Pretendentu pieteikumi tiek gaidīti līdz 22. jūlijam. Bet iestāde “Kultūra” aicina darbā jurista palīgu un saimniecības pārzini.

Saskaņā ar Jelgavas domes lēmumu, ar 31. augustu darba tiesiskās attiecības pārtrauc, un pelnīta atpūtā dodas ilggadējā Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas direktore Zelma Ozoliņa. Šobrīd uz viņas amata vietu izsludināts konkurss.

 

Pretendentiem jāiesniedz šādi dokumenti: dzīves, iepriekšējās darba un profesionālās pieredzes apraksts (CV); pieteikums; apliecinājums, ka uz pretendentu neattiecas Izglītības likumā un Bērnu tiesību aizsardzības likumā noteiktie ierobežojumi strādāt par pedagogu; izglītību apliecinošu dokumentu kopijas vienā eksemplārā (pretendentiem, kuri izglītību ieguvuši ārvalstīs, jāpievieno dokuments par izglītības akadēmisko atzīšanu Latvijā); valsts valodas prasmes apliecība pretendentiem, kam latviešu valoda nav dzimtā valoda. Šo dokumentus var iesniegt elektroniski, sūtot uz e-pastu indra.luse@jelgava.lv ar norādi “Jelgavas valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes un interešu izglītības iestādes “Jelgavas Specializētā peldēšanas skola” direktora amata konkursam” līdz 22. jūlijam (ieskaitot). Tālrunis uzziņām – 63085300. Konkursa nolikums, pretendenta pieteikums un apliecinājums, kā arī sīkāka informācija par prasībām un galvenajiem darba pienākumiem ir pieejama  ŠEIT. Piedāvātā darba samaksa peldēšanas skolas direktoram ir 1286 eiro pirms nodokļu nomaksas.

 

Pašvaldības iestāde “Kultūra” aicina darbā saimniecības pārzini, piedāvājot algu 870 eiro un jurista palīgu ar algu 910 eiro pirms nodokļu nomaksas. CV un motivācijas vēstuli, norādot uz kuru amatu pretendē, lūgums sūtīt līdz 15. jūlijam pa e-pastu kultura@kultura.jelgava.lv. Iestāde “Kultūra” norāda, ka sazināsies tikai ar otrās atlases kārtas kandidātiem, kurus uz pārrunām aicinās telefoniski. Sīkāka informācija par saimniecības pārziņa vakanci ir pieejama ŠEIT, bet par jurista palīga vakanci – ŠEIT.

 

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas pilsētas mājaslapā Jelgava.lv sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”, kur šobrīd publicētas arī Jelgavas Pašvaldības policijas, Sporta Servisa centra un Jelgavas pilsētas slimnīcas vakances.

 

Bet aktuālo vakanču sarakstu pilsētā atradīsiet Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē