17 °C, 1 m/s, 88.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: meklē projekta vadītāju un nodaļas vadītāja vietnieku
Jaunākās vakances: meklē projekta vadītāju un nodaļas vadītāja vietnieku
22/11/2023

Pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes izsludinājušas vakances dažādu specializāciju darbiniekiem, aicinot kolektīvam pievienoties skolotājus, vispārējās aprūpes māsu, logopēdu, sporta treneri peldētapmācībā un sporta skolotāju, kā arī speciālo pedagogu. AS ”Latvenergo” aicina darbā projektu vadītāju, savukārt Centrālā finanšu un līgumu aģentūra meklē nodaļas vadītāja vietnieku Zemgales reģiona nodaļā.

Izglītības iestāde “Zemenīte” Blaumaņa ielā 14, piedāvājot atalgojumu 1240 eiro apmērā, aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju. Vakancei var pieteikties, sūtot pieteikuma dokumentus uz e-pastu: zemenite@izglitiba.jelgava.lv līdz 30. novembrim. Savukārt bērnudārzs “Kāpēcīši” Ganību ielā 66 aicina darbā vispārējās aprūpes māsu (atalgojums 1116 eiro), sporta treneri peldētapmācībā (atalgojums 1240 eiro) un pirmsskolas izglītības skolotāju (atalgojums 1240 eiro). Pieteikuma dokumentus interesenti aicināti sūtīt uz e-pastu: kapecisi@izglitiba.jelgava.lv līdz 1. decembrim.

Pirmsskolas izglītības iestāde “Ķipari” Pulkveža Brieža ielā 23A piedāvā darbu skolotājam logopēdam. Noteiktā alga (par 1,3 slodzi) šajā amatā ir 1326 eiro plus 10 procenti. Pieteikumi uz e-pastu kipari@izglitiba.jelgava.lv tiks gaidīti līdz 27. decembrim. Papildspēkus meklē arī bērnudārzā “Alnītis” Brīvības bulvārī 31A – nepilnas slodzes darbu piedāvā speciālajam pedagogam (atalgojums 510 eiro apmērā), sporta skolotājam (atalgojums 744 eiro apmērā), kā arī pirmsskolas izglītības skolotājam (atalgojums 1240 eiro apmērā). Pieteikuma dokumentus interesenti aicināti sūtīt uz e-pastu alnitis@izglitiba.jelgava.lv – speciālā pedagoga vakancei pieteikšanās turpināsies līdz 28. novembrim, bet sporta skolotāja un pirmsskolas izglītības pedagoga vakancēm – līdz 11. decembrim.

Savukārt “Pasaciņa” Aspazijas ielā 18 aicina darbā psihologu (uz 0,7 darba slodzi) un pirmsskolas izglītības pedagogu. Psihologa alga ir līdz 1020 eiro, bet skolotāja atalgojums – 1240 eiro. Pieteikuma dokumentus aicina sūtīt uz e-pastu zane.korolcuka@izglitiba.jelgava.lv līdz 15. decembrim.

AS ”Latvenergo” piedāvā darbu (uz noteiktu laiku) projektu vadītājam Jelgavas kontaktu centrā. Mēneša amatalga noteikta 1900 līdz 2100 eiro apmērā, un darba devējs nodrošina arī prēmijas, kā arī piecu procentu iemaksas pensiju fondā. Tāpat darba devējs piedāvā veselības apdrošināšanu un nodrošina papildu brīvdienas. Darba vieta ir Elektrības ielā 10 vai Lielajā ielā 3A, vai arī daļēji attālināti. Pieteikumus interesenti aicināti iesniegt līdz 26. novembrim, piesakoties elektroniski “Latvenergo” mājaslapā.

Savukārt Centrālā Finanšu un Līgumu aģentūra – Finanšu ministrijas resora iestāde, kura uzrauga ES fondu un citu finansējuma avotu projektu ieviešanu – aicina darbā nodaļas vadītāja vietnieku Zemgales reģiona nodaļā. Amata alga ir no 1956  līdz 2278 eiro, ar iespēju  strādāt daļēji attālināti vai birojā Jelgavā (Pasta ielā 43), apmaksātu papildatvaļinājumu (līdz 10 darba dienām), veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika, kā arī mentoru un jaunā darbinieka mācības, uzsākot darbu. CV un motivācijas vēstuli interesenti aicināti sūtīt uz e-pastu pasts@cfla.gov.lv līdz 26. novembrim.

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas tīmekļvietnē www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

Savukārt aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.

Aktuālās vakances Jelgavā un tuvākajā apkārtnē