3.7 °C, 4.4 m/s, 83.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: meklē sabiedrisko attiecību speciālistu, bibliotekāru un inspektoru
Jaunākās vakances: meklē sabiedrisko attiecību speciālistu, bibliotekāru un inspektoru
24/01/2024

Jelgavas pašvaldības iestāde “Kultūra” aicina darbā sabiedrisko attiecību speciālistu, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) meklē bibliotekāru, savukārt Veselības inspekcija piedāvā darbu inspektoram.

Iestāde “Kultūra” meklē sabiedrisko attiecību speciālistu, kura galvenie pienākumi būs Latvijas un starptautiska mēroga pasākumu publicitātes stratēģiju plānošana un izpilde, iestādes tēla veidošana un uzturēšana, sociālo tīklu un mājaslapas administrēšana, komunikācija ar plašsaziņas līdzekļiem un sadarbības partneriem, kā arī kultūras pasākumu apmeklēšana un atspoguļošana iestādes komunikācijas kanālos. Darba devēja piedāvātais atalgojums šajā amatā ir 1259 eiro, bet darba vieta – Krišjāņa Barona ielā 6. Pieteikties vakancei iespējams, sūtot CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: anda.sproge@kultura.jelgava.lv līdz 31.janvārim.

Savukārt ZRKAC, piedāvājot atalgojumu no 927 eiro (bruto) mēnesī, aicina darbā bibliotekāru. Galvenie darba pienākumi šajā amatā būs apkalpot lasītājus klātienē (Svētes ielā 33) un tiešsaistē, strādāt ar bibliotēkas krājumu, informēt sabiedrību par bibliotēkas pakalpojumiem, kā arī piedalīties “Zaļās bibliotēkas” pasākumu organizēšanā un idejas popularizēšanā. Interesenti aicināti sūtīt savu CV uz e-pastu: sarmite.viksna@zrkac.jelgava.lv ar norādi “Bibliotekārs” līdz 15. februārim. Jāpiebilst, ka iestādē aizvien aktuālas vakances galvenajam speciālistam Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļā ar zināšanām tehnoloģiju jomā, kā arī datorsistēmu administratoram.

Savukārt Veselības inspekcija izsludinājusi atklātu konkursu uz vakanto Sabiedrības veselības departamenta Zemgales kontroles nodaļas inspektora veselības aprūpes jomā ierēdņa amatu. Galvenie darba pienākumi būs veikt uzraudzību veselības aprūpes jomā, konsultēt klientus par normatīvo aktu prasībām, veikt kontroles, izskatīt administratīvās lietas un pieņemt tajās lēmumus, kā arī izskatīt klientu iesniegumus un sagatavot uz tiem atbildes. Atalgojums šajā amatā ir no 1179 līdz 1570 eiro, bet papildu – arī veselības apdrošināšana pēc trīs mēnešiem no darba uzsākšanas, apmācības darba uzsākšanas periodā un papildatvaļinājums atbilstoši darba rezultātiem. Faktiskā darba vieta – Krišjāņa Barona ielā 40A. Pieteikuma dokumentus (motivētu pieteikumu ar norādi “inspektors veselības aprūpes jomā Zemgales kontroles nodaļā”, CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas) iespējams iesniegt pa e-pastu: personal@vi.gov.lv līdz 1. februārim.

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

Savukārt aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.

Jaunākās vakances Jelgavā un tuvākajā apkārtnē