20.4 °C, 1.8 m/s, 68.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: meklē sociālos darbiniekus, aprūpētājus, ergoterapeitu un psihologu
Jaunākās vakances: meklē sociālos darbiniekus, aprūpētājus, ergoterapeitu un psihologu
15/06/2022

Vairākas aktuālas vakances šobrīd ir Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē. Tā aicina darbā sociālos darbiniekus, sociālos aprūpētājus, ergoterapeitu, psihologu un bērnu aprūpētāju. Bet Jelgavas cietums meklē vadītāju veselības aprūpes jomā.

Daļai Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes izsludinātajām vakancēm var pieteikties līdz 30. jūnijam, daļai – līdz 14. jūlijam. Ar visām vakancēm, piedāvāto atalgojumu, galvenajiem darba pienākumiem un prasībām pretendenti var iepazīties Jelgavas mājaslapā ŠEIT.  

 

Ieslodzījuma vietu pārvalde izsludinājusi vakanci uz vadītāja (veselības aprūpē) vietu Jelgavas cietumā. Šai vakancei var pieteikties līdz 31. jūlijam. Piedāvātā alga ir no 1992 līdz 2376 eiro pirms nodokļu nomaksas. CV un motivācijas vēstuli sūtīt pa e-pastu pasts@ievp.gov.lv.

 

SIA “Cross Timber Systems” piedāvā darbu mehāniķim ar algu līdz 2000 eiro pirms nodokļu nomaksas. Brīvajai darba vietai var pieteikties līdz 6. jūlijam, sūtot CV uz e-pastu info@crosstimbersystems.com.

 

Savukārt SIA “Cascade mining” meklē interjera dizaineru ar algu no 1300 līdz 1600 eiro pirms nodokļu nomaksas. Vakancei var pieteikties līdz 1. jūlijam. CV lūgums sūtīt uz e-pastu info@cascademining.com, kā arī interesenti var zvanīt pa tālruni 25347575.

 

Vakanču piedāvājums Jelgavā un apkārtnē

Vairāk par darba iespējām cvvp.nva.gov.lv.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē