3.9 °C, 5.4 m/s, 92 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaJaunākās vakances: meklē speciālistu uzņēmējdarbības jomā, vecāko lietvedi un būvinženieri
Jaunākās vakances: meklē speciālistu uzņēmējdarbības jomā, vecāko lietvedi un būvinženieri
06/12/2023

Darbam Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļā Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) meklē galveno speciālistu ar zināšanām informāciju tehnoloģiju jomā, Nacionālais veselības dienests (NVD) piedāvā darbu vecākajam lietvedim, bet “Latvijas dzelzceļš” izsludinājis vakanci tiltu būvinženierim.

ZRKAC piedāvā darbu galvenajam speciālistam Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļā, vakancē uzsverot: tai aicināti pieteikties kandidāti ar zināšanām informāciju tehnoloģiju jomā. Galvenie pienākumi šajā amatā būs sniegt konsultācijas par digitālo tehnoloģiju izmantošanu uzņēmējdarbības vidē, vadīt kursus un nodarbības par tiešsaistes rīku izmantošanu darba un mācību vajadzībām, kā arī strādāt un veikt apmācības darbam ar tehnoloģiskajām iekārtām. Darba devēja piedāvātais atalgojums šajā amatā ir no 1061 eiro. Interesenti aicināti pieteikties vakancei, sūtot savu dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu jeb CV uz e-pastu: sarmite.viksna@zrkac.jelgava.lv ar norādi  “Galvenais speciālists” līdz 15. decembrim. ZRKAC sazināsies ar tiem pretendentiem, kuri tiks virzīti uz nākamo atlases kārtu. Jāpiebilst, ka ZRKAC aicina darbā arī datorsistēmu administratoru un galveno speciālistu metodiķi – ar aktuālo informāciju iespējams iepazīties mājaslapā www.zrkac.lv sadaļā “Vakances”.

Savukārt NVD meklē papildspēkus, aicinot pievienoties darba komandai Līgumpartneru departamenta Zemgales nodaļas vecāko lietvedi. Darba vieta atrodas Katoļu ielā 1-1. Darba devējs piedāvā atalgojumu no 1124 līdz 1350 eiro, piemaksas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam, papildatvaļinājumu pēc darba izpildes novērtējuma rezultātiem, veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī attālinātā darba iespējas. Savu CV ar īsu motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas/foto ar norādi „Zemgales nodaļas vecākais lietvedis” interesenti aicināti sūtīt uz e-pastu: vakances@vmnvd.gov.lv vai pa pastu Nacionālā veselības dienesta Personāla nodaļai (Rīgā, Cēsu ielā 31, k-3, LV-1012) līdz 2023. gada 11. decembrim.

“Latvijas dzelzceļš”, piedāvājot atalgojumu 1100 līdz 1300 eiro, meklē tiltu būvinženieri. Darba vieta paredzēta Bauskas ielā 5. Šajā amatā tiek paredzēta arī veselības apdrošināšana. Interesenti aicināti sūtīt CV ar norādi “Tiltu būvinžinieris/e” uz e-pastu vakance@ldz.lv līdz 17. decembrim. Sīkāku informāciju iespējams saņemt, zvanot pa tālruni 25653632.

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

Savukārt aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.

Aktuālās vakances Jelgavā un tuvākajā apkārtnē