3.5 °C, 5.2 m/s, 90.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: meklē struktūrvienību vadītājus transporta, komunālajā un sociālajā jomā
Jaunākās vakances: meklē struktūrvienību vadītājus transporta, komunālajā un sociālajā jomā
08/02/2024

SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP) aicina darbā Avārijas un remontu dienesta vadītāju, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte (LBTU) meklē Transporta un zaļumsaimniecības nodaļas vadītāju, bet Valsts sociālās aprūpes centrs “Zemgale” piedāvā darbu Sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļas vadītājam. Vairākas jaunas vakances darbam Jelgavā izsludinātas arī Valsts ieņēmuma dienestā.

LBTU meklē vadītāju Transporta un zaļumsaimniecības nodaļā. Šajā amatā darba devējs piedāvā mēneša atalgojumu 1400 eiro apmērā pārbaudes laikā un 1569 eiro pēc pārbaudes laika. Darba vieta plānota Lielajā ielā 1. CV un izglītību apliecinošu dokumenta kopijas ar norādi “Transporta un zaļumsaimniecības vadītājs” iespējams sūtīt uz e-pastu: dzintars.balodis@lbtu.lv līdz 19. februārim. Papildu informācija pieejama pa tālruni 63027334.

JNĪP ir lielākais māju apsaimniekošanas uzņēmums Jelgavā un savai komandai aicina pievienoties Avārijas un remontu dienesta vadītāju. Darba devējs šajā vakancē meklē mērķtiecīgu darbinieku ar labām komunikācijas prasmēm, kura galvenie pienākumi būs Avārijas un remontu dienesta ikdienas darbu plānošana, vadīšana un kontrole. Piedāvātais atalgojums ir no 1200 eiro mēnesī, bet darba vieta – Pulkveža Brieža ielā 26. Interesenti aicināti sūtīt savu CV un motivācijas vēstuli ar norādi “Avārijas un remontu dienesta vadītājs” uz pārvaldes e-pastu info@jnip.lv līdz 1. martam.

Savukārt Valsts sociālās aprūpes centrs “Zemgale” piedāvā darbu Sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļas vadītājam filiālē “Jelgava” Kalnciema ceļā 109. Atkarībā no profesionālās pieredzes un kompetencēm sociālajā jomā un vadībā, darba devējs nodrošina mēneša atalgojumu no 1509 līdz 1894 eiro. Pēc sešiem nostrādātiem mēnešiem, tiek nodrošināta arī veselības apdrošināšana. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas ar atzīmi “Sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļas vadītājs” interesenti aicināti sūtīt uz e-pastu Janis.Flaksis@vsaczemgale.gov.lv līdz 11. februārim.

Jāpiebilst, ka šonedēļ darbam Jelgavā izsludinātas jaunas vakances arī dažādās Valsts ieņēmumu dienesta struktūrvienībās. Iestāde meklē Nodokļu un muitas policijas pārvaldes izmeklēšanas struktūrvienību izmeklētāju (mēnešalga no 1510 līdz 1810 eiro) un vecāko izmeklētāju (mēnešalga no 1515 līdz 2155 eiro), Muitas informācijas sistēmu nodaļas sistēmanalītiķi (mēnešalga no 1851 līdz 2496 eiro), Uzņēmumu ienākuma nodokļa un muitas maksājumu daļas galveno nodokļu inspektoru (mēnešalga no 1483 līdz 1719 eiro), kā arī Muitas vērtības un maksājumu nodaļas vecāko muitas ekspertu (mēnešalga 1262 līdz 1557 eiro). Visās vakancēs darba devējs nodrošina arī veselības apdrošināšanas polisi, papildatvaļinājuma dienas atbilstoši darba rezultātiem un elastīgu darba laiku.

Papildu informācija par VID vakancēm, kā arī aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.

Savukārt ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.