17.2 °C, 3.6 m/s, 72.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: meklē tiesas sēžu sekretāru
Jaunākās vakances: meklē tiesas sēžu sekretāru
28/10/2020

Jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču apkopojums liecina, ka Tiesu administrācija Dambja ielā 12 aicina darbā tiesas sēžu sekretāru, bet AS “Gaso” meklē gāzes un/vai elektroloka metinātāju, savukārt LLU piedāvā darbu laboratorijas speciālistam uz nepilnu slodzi.

Tiesas sēžu sekretāra amatam var pieteikties līdz 8. novembrim. Pieteikumu, CV (vēlams pēc “Europass” formas) un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas ar norādi “Tiesas sēžu sekretārs Jelgavā” lūgums sūtīt pa e-pastu: sanita.grinspone@tiesas.lv. Tālrunis uzziņām – 63029744. Sekretāram piedāvātā alga ir no 678 līdz 847 eiro pirms nodokļu nomaksas.

 

AS “Gaso” joprojām meklē gāzes un/vai elektroloka metinātāju (MMA un/vai OAW). Piedāvātā alga – no 1200 līdz 1500 eiro pirms nodokļu nomaksas. Pretendentu pieteikumi tiks gaidīti līdz 6. novembrim. CV un pieteikuma vēstuli (neiekļaujot tajās sensitīvu informāciju, kā arī foto, tautību, vecumu) aicina sūtīt pa e-pastu personals@gaso.lv. Detalizētāku informāciju par pieejamo vakanci var iegūt, zvanot pa tālruni 63022944 vai 26181145.

 

LLU aicina darbā laboratorijas speciālistu uz nepilnu slodzi ar darba vietu Veterinārmedicīnas fakultātē Kristapa Helmaņa ielā 8. Brīvajai darba vietai var pieteikties līdz 31. oktobrim. Laboratorijas speciālistam piedāvātā alga ir 800 eiro pirms nodokļu nomaksas. Pieteikuma vēstuli un CV jāiesūta pa e-pastu klinikasadministracija@llu.lv. Sazināšanās notiks ar pretendentiem, kuri tiks atlasīti otrajai kārtai. Tālrunis uzziņām – 29253839.

 

Darbiniekus meklē arī pilsētas ražošanas un mazumtirdzniecības uzņēmumi, būvniecības uzņēmumi, kā arī joprojām aktuālas ir pedagogu vakances gan pirmsskolā, gan arī skolās, meklējot dažādu priekšmetu skolotājus.

 

VAKANCES

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē