23.3 °C, 3.3 m/s, 83.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: Mūzikas vidusskola meklē direktora vietnieku
Jaunākās vakances: Mūzikas vidusskola meklē direktora vietnieku
07/10/2020

Jelgavas pilsētas dome izsludinājusi pieteikšanos uz brīvo Bāriņtiesas locekļa amatu, bet Jelgavas Mūzikas vidusskola aicina darbā direktora vietnieku. Valsts policija meklē nepilngadīgo lietu inspektoru, inspektoru operatīvajā darbā un jaunāko inspektoru, savukārt AS “Gaso” nepieciešams atslēdznieks un metinātājs, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču apkopojums. 

Mūzikas vidusskola aicina darbā direktora vietnieku administratīvi saimnieciskajā darbā. Brīvajai darba vietai var pieteikties līdz 31. oktobrim. Direktora vietniekam pārbaudes laikā piedāvātā alga ir 600 eiro pirms nodokļu nomaksas, bet pēc pārbaudes laika – līdz 1000 eiro pirms nodokļu nomaksas. CV ar norādi “Vakance” lūgums sūtīt pa e-pastu lietvede.jmv@inbox.lv.

 

Lai pieteiktos Bāriņtiesas locekļa amatam jāiesniedz šādi dokumenti: motivēts pieteikums, nepārsniedzot vienu A4 lapu, dzīves un iepriekšējās darba un profesionālās prakses pieredzes apraksts (CV), izglītību apliecinošu dokumentu kopijas. Dokumenti iesniedzami Jelgavas pilsētas Bāriņtiesā, Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9, 118. kabinetā, slēgtā aploksnē ar norādi “Jelgavas pilsētas Bāriņtiesas locekļa amata konkursam” līdz 19. oktobra pulksten 19. Vai jāiesūta pa e-pastu marite.matuzele@barintiesa.jelgava.lv līdz norādītajam laikam. Tālrunis uzziņām 63084415. Bāriņtiesas loceklim tiek piedāvāta alga 1184 eiro pirms nodokļu nomaksas.

 

Vairākas vakances šobrīd izsludinājis Valsts policijas Jelgavas iecirknis. Tiek meklēts nepilngadīgo lietu inspektors, operatīvā darba inspektors un jaunākais inspektors iekšlietu jomā. Brīvajām darba vietām var pieteikties līdz 5. janvārim. Nepilngadīgo lietu inspektora darba alga – no 962 līdz 1062 eiro, jaunākā inspektora – no 849 līdz 949 eiro, bet inspektora operatīvajā darbā – no 1018 līdz 1159 eiro. Algas norādītas pirms nodokļu nomaksas. Lai pieteiktos darbam policijā, motivētu pieteikuma vēstuli, CV (Eiropass formā) un izglītību apliecinošu dokumentu kopiju/-as sūtīt pa e-pastu cv@zemgale.vp.gov.lv. Sīkāku informāciju par vakancēm var iegūt, zvanot pa tālruni 63004336.

 

Divas vakances šobrīd uzsludinājusi arī AS “Gaso”. Uzņēmums meklē atslēdznieku, piedāvājot algu no 900 līdz 1000 eiro pirms nodokļu nomaksas, un gāzes un/vai elektroloka metinātāju (MMA un/vai OAW), kuram tiek piedāvāta alga no 1200 līdz 1500 eiro pirms nodokļu nomaksas. Šīm vakancēm var pieteikties līdz 6. novembrim. Lai pieteiktos atslēdznieka vakancei CV un pieteikuma vēstule (neiekļaujot tajās sensitīvu informāciju, kā arī foto, tautību, vecumu un citus) jāiesūta pa e-pastu valija.eglite@gaso.lv, bet, piesakoties metinātāja darba, CV un pieteikuma vēstule jāiesūta pa e-pastu personals@gaso.lv. Detalizētāku informāciju par piedāvāto darbu var iegūt, zvanot pa tālruni 63022944 vai 26181145.

 

VAKANCES

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē