20.9 °C, 1.4 m/s, 90.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: papildspēkus meklē izglītības iestādes un ražošanas uzņēmumi
Jaunākās vakances: papildspēkus meklē izglītības iestādes un ražošanas uzņēmumi
23/11/2022

Jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču apkopojums liecina, ka līdzās pedagogu vakancēm skolās un bērnudārzos, izglītības iestādes pilsētā meklē arī grāmatvežus, medicīnas māsas, garderobistu, tehniskos strādnieks un sporta treneri peldētapmācībā. Papildspēki tiek meklēti arī Jelgavas ražošanas uzņēmumos, piemēram, “Latvijas pienā”, “Chocolette Confectionary”, “ZAZA TIMBER Production”.

Jelgavas 4. sākumskola aicina darbā medicīnas māsu un garderobistu. Šīm vakancēm var pieteikties līdz 5. janvārim. Medicīnas māsai piedāvātā alga ir 1032 eiro, bet garderobistam – 535 eiro pirms nodokļu nomaksas. Vakancēm var pieteikties, zvanot pa tālruni 63024449 vai 63027774, rakstot pa e-pastu 4ssk@izglitiba.jelgava.lv.

 

Bet Jelgavas Centra pamatskola aicina darbā tehnisko strādnieku ar algu 535 eiro pirms nodokļu nomaksas. Vakancei var pieteikties līdz 8. decembrim. Pieteikumu un CV sūtīt pa e-pastu jcp@izglitiba.jelgava.lv. Tālrunis uzziņām 27761707.

 

Savukārt Jelgavas Mūzikas vidusskola piedāvā darbu algu grāmatvedim uz noteiktu laiku. Piedāvātā alga ir no 1076 eiro pirms nodokļu nomaksas. Pieteikties vakancei var līdz 27. novembrim CV sūtot uz e-pastu lietvediba@jmv.lv.

 

Bet Jelgavas tehnikums meklē galvenā grāmatveža vietnieku (alga no 900 eiro) un sētnieku (alga 500 eiro). Darba samaksa norādīta pirms nodokļu nomaksas. Grāmatveža vietnieka vakancei var pieteikties līdz 27. novembrim, bet sētnieka darbam – līdz 7. decembrim. Pieteikuma vēstuli, dzīves aprakstu (CV), ar norādi uz kuru amatu pretendē sūtīt pa e-pastu info@jelgavastehnikums.lv. Tālrunis uzziņām 603028067, 29225023.

 

Pirmsskolas izglītības iestādē “Kāpēcīši” tiek meklēts sporta treneris peldētapmācībā ar algu 970 eiro pirms nodokļu nomaksas. CV un dokumentu kopijas lūgums sūtīt pa e-pastu  kapecisi@izglitiba.jelgava.lv, vai sazināties pa tālruni 26305690.

 

Dažādi speciālisti šobrīd tiek meklēti arī pilsētas ražošanas uzņēmumos. SIA “Latvijas piens” aicina darbā elektroatslēdznieku, piedāvājot algu no 1600 līdz 2000 eiro pirms nodokļu nomaksas. Vakancei var pieteikties līdz 29. novembrim, zvanot pa tālruni 63013988 vai sūtot CV uz e-pastu info@lvpiens.lv. SIA “Chocolette Confectionary” piedāvā darbu noliktavas darbiniekam ar algu 1400 eiro, ražošanas iekārtu operatoram ar algu no 1400 eiro pirms nodokļu nomaksas, kā arī iesaiņotājam (roku darbs) ar algu no 4,70 līdz 5,50 eiro stundā pirms nodokļu nomaksas. Darbam šokolādes izstrādājumu ražotnē var pieteikties līdz 28. decembrim. Ja jūs šis darba piedāvājums ieinteresē, rakstiet uz e-pastu cv@chocolette.com. Lūgums vēstules tēmā norādīt vakances nosaukumu, uz kuru pretendē. Savukārt SIA “ZAZA TIMBER Production” piedāvā darbu pārdošanas speciālistam (alga no 1400 līdz 1500 eiro) un kokapstrādes CNC operatoram (alga no 1200 līdz 1400 eiro). Darba samaksa norādīta pirms nodokļu nomaksas. CV lūgums līdz 12. decembrim sūtīt uz e-pastu santa.zvejniece@zazatimber.lv.

 

Bet pārdevēju klientu apkalpošanas centrā Jelgavā Kronvalda ielā 3A meklē ūdensapgādes, apkures un dārza preču vairumtirgotājs AS “Akvedukts”. Pretendentam nepieciešamas ar ūdensapgādes un/vai siltumapgādes nozari saistītas zināšanas. Piedāvātā darba alga ir no 1000 eiro pirms nodokļu nomaksas. Pieteikuma vēstuli uzņēmums gaidīs pa e-pastu sanita@akvedukts.lv.

 

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

 

Aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv un ŠEIT.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē