2.3 °C, 4.2 m/s, 90.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: pašvaldība aicina darbā juristu un sabiedrisko attiecību speciālistu
Jaunākās vakances: pašvaldība aicina darbā juristu un sabiedrisko attiecību speciālistu
31/01/2024

Jelgavas pašvaldība meklē juristu, Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs aicina darbā juristu-lietvedi, savukārt Jelgavas Sociālo lietu pārvalde piedāvā darbu sabiedrisko attiecību speciālistam.

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Centrālā pārvalde” izsludinājusi konkursu uz Administratīvā departamenta Juridiskās nodaļas jurista amata vietu. Galvenie amata pienākumi būs veikt pašvaldības dokumentu projektu tiesiskuma pārbaudi, izstrādāt pašvaldības dokumentu projektus, sagatavot atbildes  uz iesniegumiem un sūdzībām, pārstāvēt Jelgavas valstspilsētas pašvaldības intereses tiesu instancēs, valsts un pašvaldību institūcijās, kā arī sniegt juridiska rakstura konsultācijas Jelgavas pašvaldības darbiniekiem un apmeklētājiem. Atalgojums šajā amatā ir no 1833 līdz 2036 eiro, bet darba vieta paredzēta Lielajā ielā 11.

Pieteikuma dokumenti iesniedzami līdz 9. februārim (ieskaitot) Jelgavas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, Jelgavā, 131. kabinetā ar norādi “Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Centrālā pārvalde” Administratīvā departamenta Juridiskās nodaļas jurista amata konkursam” vai jānosūta elektroniski, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu, uz e-pastu: dace.ebere@jelgava.lv

Savukārt Jelgavas reģionālā Tūrisma centrs aicina darbā juristu-lietvedi, kura galvenie amata pienākumi būs sagatavot iestādes līgumus, veikt līgumu lietvedības uzskaiti, sagatavot iepirkumu dokumentāciju, tehniskās specifikācijas, veikt cenu aptaujas, organizēt telpu nomas izsoles, kā arī sagatavot lēmumprojektus Jelgavas valstspilsētas pašvaldības domei un konsultēt iestādes darbiniekus juridiskos jautājumos. Amata atalgojums noteikts no 1259 līdz 1340 eiro apmērā, bet papildu tiek nodrošināts arī papildatvaļinājums, atvaļinājuma pabalsts un sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam. Darba vieta plānota Vecpilsētas ielā 14.

Motivētu pieteikumu, CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas interesenti aicināti iesniegt līdz 7.februārim (ieskaitot) Jelgavas Vecpilsētas mājā, Vecpilsētas ielā 14, ar norādi “Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs” jurista-lietveža amata konkursam” vai elektroniski uz e-pastu: ilva.grasmane@tornis.jelgava.

Jelgavas Sociālo lietu pārvalde, nodrošinot atalgojumu 1166 eiro apmērā un darba vietu Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9, meklē sabiedrisko attiecību speciālistu. Galvenie amata pienākumi būs uzturēt iestādes sadaļu tīmekļvietnē Jelgava.lv un informācijas aprites sistēmu, apkopot aktuālo informāciju par plānotajām aktivitātēm, aprakstīt, fotografēt un filmēt iestādes nozīmīgās aktivitātes, izstrādāt informatīvus materiālus par iestādes funkcijām un darba organizāciju, koordinēt sadarbību ar plašsaziņas līdzekļiem, kā arī organizēt prezentācijas pasākumus, konferences, seminārus, pieredzes apmaiņas, viesu uzņemšanas un citus pasākumus. Motivētu pieteikumu, CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas iespējams sūtīt uz e-pastu soc@soc.jelgava.lv ar norādi “Pieteikums sabiedrisko attiecību speciālista amata konkursam” līdz 9. februārim.

Jāpiebilst, ka sabiedrisko attiecību speciālista vakance aktuāla arī citās pašvaldības iestādēs. Ar visām aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas pilsētas tīmekļvietnē www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

Savukārt aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.