19.3 °C, 1.3 m/s, 72.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbībaJaunākās vakances: pašvaldība piedāvā darbu Bāriņtiesas loceklim
Jaunākās vakances: pašvaldība piedāvā darbu Bāriņtiesas loceklim
26/02/2020

Jelgavas pilsētas pašvaldība šonedēļ izsludinājusi vakanci uz pilsētas Bāriņtiesas locekļa amatu, kuram var pieteikties līdz 25. martam. Bet jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču apkopojums liecina, ka Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā tiek meklēts mājturības un tehnoloģiju skolotājs zēniem, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā darbu uz noteiktu laiku piedāvā bibliotekāram, savukārt SIA “Jelgavas ūdens” aicina darbā sūknēšanas iekārtu operatoru.   

 

Jelgavas pilsētas pašvaldība izsludinājusi konkursu uz Jelgavas pilsētas Bāriņtiesas locekļa amata vietu. Pieejama viena vakance uz pieciem gadiem. Svarīgi, lai pretendentam būtu    bāriņtiesu, sociālā vai jurista darba pieredze; darba pieredze dokumentu (lēmumu, prasības pieteikumu tiesai un citu dokumentu) izstrādē; labas krievu un angļu valodas zināšanas; labas komunikācijas un sadarbības prasmes; pamatiemaņas darbā ar datortehniku (Word, Exel, Internets). Vakancei var pieteikties līdz 25. martam.

 

Pretendentam jāsagatavo motivēts pieteikums, nepārsniedzot vienu A4 lapu, dzīves un iepriekšējās darba un profesionālās prakses pieredzes apraksts (CV), kā arī izglītību apliecinošo dokumentu kopijas.

 

Dokumenti iesniedzami Jelgavas pilsētas Bāriņtiesā, Pulkveža Oskara Kalpakā ielā 9, 118. kabinetā, slēgtā aploksnē ar norādi “Jelgavas pilsētas Bāriņtiesas locekļa amata konkursam” vai sūtot pa e-pastu: marite.matuzele@barintiesa.jelgava.lv. Tālrunis uzziņām 63084415.

Bāriņtiesas locekļa darba alga – 1184 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas. Plašāka informācija par Bāriņtiesas locekļa vakanci pieejama ŠEIT.

 

Jelgavas Izglītības pārvalde aicina darbā mājturības un tehnoloģiju skolotāju zēniem Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā Meiju ceļā 9. Pedagoga vakancei interesenti var pieteikties līdz 24. martam. Piedāvātā darba alga – no 750 eiro pirms nodokļu nomaksas. CV un pieteikuma vēstuli lūgums sūtīt pa e-pastu: jtvsk@izglitiba.jelgava.lv vai iesniegt personīgi Meiju ceļā 9, tālrunis  uzziņām – 63045548.

 

Savukārt Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs uz noteiktu laiku aicina darbā bibliotekāru. Šai vakancei interesenti var pieteikties līdz 16. martam, CV sūtot pa e-pastu sarmite.viksna@zrkac.jelgava.lv ar norādi “Bibliotekārs”. Amata alga – 866 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas.

 

SIA “Jelgavas ūdens” piedāvā darbu sūknēšanas iekārtu operatoram ar darba algu no 700 līdz 850 eiro pirms nodokļu nomaksas. Šim amatam var pieteikties līdz 5. martam, CV sūtot pa e-pastu jelgavas.udens@ju.lv. Sīkāku informāciju var iegūt pa tālruni 63023575 vai 29109731 darbdienās no pulksten 8 līdz 17.

 

Divas aktuālas vakances šobrīd ir arī LLU Veterinārajā klīnikā Kristapa Helmaņa ielā 8. Tiek meklēts veterinārārsts un veterinārārsta asistents darbā ar zirgiem. Pretendenti abām vakancēm aicināti pieteikties līdz 13. martam. Veterinārārstam alga – 600 eiro pirms nodokļu nomaksas, bet viņa asistentam – no 5 līdz 7,5 eiro stundā pirms nodokļu nomaksas. CV un pieteikuma vēstule jāsūta pa e-pastu  klinikasadministracija@llu.lv. Sīkāku informāciju var iegūt pa tālruni 29253839.

 

VAKANCES

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē