26.3 °C, 3.2 m/s, 38.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbībaJaunākās vakances: pašvaldība piedāvā darbu ekonomistam, “Jundas” direktores vietniekam
Jaunākās vakances: pašvaldība piedāvā darbu ekonomistam, “Jundas” direktores vietniekam
15/01/2020

Jelgavas pilsētas pašvaldība izsludinājusi ekonomista vakanci, bet Jelgavas bērnu un jauniešu centrs “Junda” piedāvā darbu direktores vietniekam informācijas tehnoloģiju jomā un tautas deju skolotājam, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) jaunākais vakanču apkopojums.

Ekonomista amatam Pašvaldības īpašumu pārvaldē var pieteikties līdz 24. janvārim. Piedāvātā darba alga – no 1134 līdz 1287 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas. Pieteikuma dokumenti pretendentiem jāiesniedz Jelgavas pilsētas domes Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, 131. kabinetā slēgtā aploksnē ar norādi “Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Pašvaldības īpašumu pārvaldes Ekonomikas sektora ekonomista amata konkursam” vai jāiesūta pa e-pastu dace.ebere@dome.jelgava.lv. Sīkāku informāciju var iegūt pa tālruni 63005518, 63005528, e-pastu lija.golubeva@dome.jelgava.lv.

Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē šobrīd aktuāla ir veselības veicināšanas konsultanta vakance Veselības aprūpes un veicināšanas nodaļā. Šai brīvajai darba vietai pretendenti aicināti pieteikties līdz 7. februārim, pieteikuma vēstuli un CV sūtot pa e- pastu soc@soc.jelgava.lv. Piedāvātā darba alga – 792 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Jaunus darbiniekus meklē arī Jelgavas bērnu un jauniešu centrs “Junda”, kas līdz 17. janvārim aicina pieteikties pretendentus uz interešu izglītības skolotāja tautas dejās amatu, bet līdz 21. janvārim – uz direktora vietnieka informācijas tehnoloģiju jomā amatu. Tautas deju skolotājam piedāvātā alga ir 800 eiro pirms nodokļu nomaksas, bet direktora vietniekam – 1093 eiro pirms nodokļu nomaksas. Lai pieteiktos kādai no šīm vakancēm, pieteikuma vēstule un dzīvesgājuma apraksts jāiesūta elektroniski pa e-pastu junda@izglitiba.jelgava.lv, attiecīgi ar norādi uz kuru amatu pretendē: “Interešu izglītības skolotājs – tautas dejas” vai “Direktora vietnieks informāciju tehnoloģiju jomā”. Sīkāku informāciju par vakancēm var iegūt, rakstot pa e-pastu junda@izglitiba.jelgava.lv.

Ar citām aktuālajām vakancēm, kas šobrīd tiek piedāvātas NVA Jelgavas nodaļā, interesenti aicināti iepazīties NVA vakanču portālā.

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē