23.6 °C, 2.2 m/s, 86.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: pašvaldība piedāvā darbu infrastruktūras projektu pārraudzības sektora vadītājam
Jaunākās vakances: pašvaldība piedāvā darbu infrastruktūras projektu pārraudzības sektora vadītājam
31/03/2021

Jelgavas pilsētas pašvaldība izsludina konkursu uz Attīstības un pilsētplānošanas pārvaldes vadītāja vietnieka-infrastruktūras projektu pārraudzības sektora vadītāja amata vietu. Pretendenti konkursam var pieteikties līdz 23. aprīlim. Četras aktuālas vakances šobrīd ir pilsētas koka durvju un logu ražošanas uzņēmumā Flora, kas aicina darbā projektu vadītāja asistentu, galdnieku, koka izstrādājumu komplektētāju-silikonētāju un koka konstrukciju slīpētāju.

Lai pieteiktos konkursam uz infrastruktūras projektu pārraudzības sektora vadītāja amata vietu, līdz 23. aprīlim pretendentam jāiesniedz šādi dokumenti: motivēts pieteikums, nepārsniedzot vienu A4 lapu; dzīves un iepriekšējās darba un profesionālās prakses pieredzes apraksts (CV); izglītību apliecinošo dokumentu kopijas. Minētie dokumenti jāiesūta elektroniski pa e-pastu dace.ebere@dome.jelgava.lv. Tālrunis uzziņām: 63005569, e-pasts: anna.vevere@dome.jelgava.lv. Sīkāku informāciju par amata pienākumiem un prasībām pretendentam var atrast ŠEIT. Par šo amata vietu tiek piedāvāta darba alga 1700 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas.  

 

Nodarbinātības valsts aģentūras jaunākais vakanču apkopojums liecina, ka Valsts zemes dienests Akadēmijas ielā 19 aicina darbā juristu, piedāvājot algu no 752 līdz  1000 eiro pirms nodokļu nomaksas. Brīvajai darba vietai var pieteikties līdz 16. aprīlim dienesta Personāla daļai, Rīgā, 11. novembra krastmalā 31, vai elektroniski pa e-pastu: konkurss@vzd.gov.lv iesniedzot šādus dokumentus: motivētu pieteikuma vēstuli dalībai konkursā, kurā iekļauj arī apliecinājumu, par atbilstību Valsts civildienesta likuma 7. panta pirmajā daļā noteiktajām prasībām; dzīvesgaitas aprakstu (CV), kurā iekļauj arī apliecinājumu par valsts valodas zināšanām C2 līmenī; izglītību apliecinošu dokumentu kopijas. Sīkāku informāciju par vakanci var iegūt, zvanot pa tālruni 67038614.

 

Četras vakances šobrīd piedāvā SIA “Flora”. Uzņēmums aicina darbā projektu vadītāja asistentu, piedāvājot algu no 900 eiro, galdnieku, kam tiek piedāvāta alga no 1000 eiro, koka izstrādājumu komplektētāju-silokonētāj ar algu no 1000 eiro un koka slīpētāju ar algu no 650 eiro pirms nodokļu nomaksas. Darbam uzņēmumā “Flora” var pieteikties līdz 9. aprīlim , sūtot CV un pieteikuma vēstuli ar attiecīgo norādi, uz kuru vakanci pretendē, pa e-pastu flora@flora.lv. Jautājumu gadījumā zvanīt pa tālruni 63026024.

 

Darbiniekus meklē arī citi pilsētas uzņēmumi. Piemēram, AS “Baltijas gumijas fabrika” aicina darbā gumijas/karstās presēšanas operatoru, piedāvājot algu no 500 līdz 930 eiro, SIA “TS Rīga” uz pus slodzi piedāvā darbu produkcijas kontrolierim par algu no 4,50 eiro stundā un locīšanas iekārtu operatoru, kuram tiek solīta alga līdz 1100 eiro. Bet SIA “Armets” piedāvā darbu ceha strādniekam ar algu 1143 eiro, savukārt SIA “AKG THERMOTECHNIK LETTLAND” aicina darbā metālapstrādātāju, solot algu no 950 eiro. Visas algas norādītas pirms nodokļu nomaksas.

 

VAKANCES

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē