24.7 °C, 1.7 m/s, 46.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: Pašvaldības policija meklē ārsta palīgu un inspektorus
Jaunākās vakances: Pašvaldības policija meklē ārsta palīgu un inspektorus
02/06/2022

Jelgavas Pašvaldības policija aicina darbā Medicīniskās atskurbtuves nodaļas ārsta palīgu/feldšeri, inspektoru-glābēju, skolu inspektoru, pilsētas iecirkņu inspektorus, bet SIA “Jelgavas pilsētas slimnīca” piedāvā darbu traumatologam ortopēdam, internistam Iekšķīgo slimību nodaļā un radiologa asistentam Diagnostiskās radioloģijas nodaļā.

Medicīniskās atskurbtuves nodaļas ārsta palīgam/feldšerim piedāvātais atalgojums ir no 617 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas, Patruļpolicijas nodaļas inspektoram-glābējam un Sabiedriskās kārtības nodaļas pilsētas iecirkņu inspektoram alga ir no 706 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas plus uzturdevas kompensācija 71,14 eiro mēnesī, Patruļpolicijas nodaļas jaunākajam inspektoram un skolu inspektoram alga ir no 642 eiro mēnesī un uzturdevas kompensācija 71,14 eiro. Bet Sabiedriskās kārtības nodaļas inspektoram piedāvātais atalgojums ir no 647 eiro mēnesī plus uzturdevas kompensācija 71,14 eiro mēnesī. Visiem policijas darbiniekiem arī pienākas pabalsts 50 procenti no mēnešalgas vienu reizi kalendāra gadā, aizejot ikgadējā apmaksātajā atvaļinājumā un papildus Darba likumā noteiktajam obligāti piešķiramajam papildatvaļinājumam, apmaksāts papildatvaļinājums atbilstoši darbinieka darba rezultātiem (trīs vai piecas darba dienas). Lai pieteiktos kādai no vakancēm, dokumentus iesūtīt elektroniski pa e-pastu personals@policija.jelgava.lv, tālrunis uzziņām 63022251. Jelgavas Pašvaldības policija sazināsies ar pretendentiem, kuri tiks aicināti uz interviju. Sīkāku informāciju par Pašvaldības policijas vakancēm var iegūt ŠEIT.

 

Jelgavas slimnīca savam kolektīvam aicina pievienoties traumatologu ortopēdu. Atalgojums sertificētam speciālistam ir sākot no 1936 eiro bruto, kā arī speciālistam ir iespēja papildus dienas darbam dežurēt, par to saņemot atalgojumu: par 16 stundu maiņu – no 253 eiro līdz 437 eiro, par 24 stundu maiņu – no 345 līdz 621 eiro (atkarībā no valstī noteiktā par darbu Covid-19 apstākļos), tāpat speciālistam ir iespēja papildus sevi realizēt ambulatorajā darbā, par to saņemot samaksu atbilstoši valstī noteiktajam D elementam. Internistam piedāvātais atalgojums ir sākot no 1705 eiro reģistrētai ārstniecības personai, sākot no 1936 eiro – sertificētai ārstniecības personai. Internists var papildus dežurēt neatliekamajā palīdzībā un Uzņemšanas nodaļā – atalgojums reģistrētam speciālistam par 16 stundu maiņu ir no 223 līdz 385 eiro, sertificētam speciālistam – no 253 eiro līdz 437 eiro, par 24 stundu maiņu sertificētam speciālistam – no 345 līdz 621 eiro (atkarībā no valstī noteiktā par darbu Covid-19 apstākļos), kā arī piemaksa par darba stāžu veselības aprūpes jomā no 1 % līdz 5% atkarībā no darba stāža.

 

Radiologa asistentam Diagnostiskās radioloģijas nodaļā atalgojums reģistrētam speciālistam sākot no 1047 eiro, sertificētam speciālistam – no 1190 eiro stacionārā daļa, papildus samaksa par ambulatoro darbu atbilstoši valstī noteiktajam D elementam, kā arī 10% piemaksa par darbu, kas saistīts ar īpašu risku un piemaksa par darba stāžu veselības aprūpes jomā no 1 % līdz 5% atkarībā no darba stāža. Lai pieteiktos darbam Jelgavas slimnīcā, pieteikuma vēstuli un CV lūgums sūtīt uz e-pastu personals@jpslimnica.lv.

 

Savukārt AS “VIADA Baltija” piedāvā darbu operatoram-pārdevējam Rūpniecības ielā 20D. Degvielas uzpildes stacijas darba režīms – diennakts. Pamatalga – no 946 eiro par pilnu darba slodzi – 4,84 eiro stundā dienas maiņā, 7,26 eiro – nakts maiņā, 9,68 eiro – svētku dienās. Tāpat darbiniekam ir iespēja saņemt uz rezultātu balstītas pārdošanas piemaksas. Mēneša un stundas likmes norādītas pirms nodokļu nomaksas. CV ar norādi “Operators – pārdevējs DUS Jelgava” sūtīt pa e-pastu personals@viadabaltija.lv. Tālrunis informācijai 67301520.

 

Vairāk par darba iespējām cvvp.nva.gov.lv.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē