11.8 °C, 4.8 m/s, 82 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: piedāvā darbu direktora vietniekam informācijas tehnoloģiju jomā, personāla speciālistam un vecākajam grāmatvedim
Jaunākās vakances: piedāvā darbu direktora vietniekam informācijas tehnoloģiju jomā, personāla speciālistam un vecākajam grāmatvedim
23/08/2023

Jaunrades nams “Junda” aicina darbā direktora vietnieku informācijas tehnoloģiju jomā, Jelgavas pilsētas slimnīca – personāla speciālistu, bet Jelgavas pašvaldībai aktuāla ir vecākā grāmatveža vakance.

Lai pieteiktos direktora vietnieka informācijas tehnoloģiju jomā amatam jaunrades namā “Junda”, pretendentam jāiesniedz šādi dokumenti: pieteikuma vēstule, dzīves un iepriekšējās darba un profesionālās prakses pieredzes apraksts (CV), kā arī izstrādāts vizuālais materiāls (afiša vai kāda cita veida noformējums). Dokumenti līdz 1. septembrim jānosūta uz e-pasta adresi junda@izglitiba.jelgava.lv ar norādi “Direktora vietnieks IT jomā”. Piedāvātā mēnešalga ir 1259 eiro.

Savukārt Jelgavas pilsētas slimnīca līdz 28. augustam gaida pieteikumus personāla speciālista vakancei. Piedāvātais atalgojums – no 1330 eiro. Sīkāku informāciju par galvenajiem amata pienākumiem un prasībām var iegūt ŠEIT vai pa tālruni 63030110.

Pašvaldības iestāde “Pašvaldības iestāžu centralizētā grāmatvedība” aicina darbā vecāko grāmatvedi, mēnešalga – 1415 eiro. Motivēts pieteikums, nepārsniedzot vienu A4 lapu, un dzīves un iepriekšējās darba un profesionālās prakses pieredzes apraksts (CV) jāiesniedz Jelgavas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, 131. kabinetā, ar norādi “Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Pašvaldības iestāžu centralizētā grāmatvedība” vecākā grāmatveža amatam” vai jāiesūta elektroniski uz e-pasta adresi gramatvediba@gramatvediba.jelgava.lv līdz 3. septembrim (ieskaitot). Vairāk par vakanci – ŠEIT.

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

Aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv un ziņas pielikumā.

 

Aktuālais vakanču saraksts Jelgavā un apkārtnē pdf