18.9 °C, 3.3 m/s, 65 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbībaJaunākās vakances: POIC meklē jaunus speciālistus
Jaunākās vakances: POIC meklē jaunus speciālistus
21/01/2020

Divas vakances izsludinājis Jelgavas Pašvaldības operatīvās informācijas centrs (POIC) – iestāde meklē ugunsdrošības un civilās aizsardzības inženieri un datorsistēmu un datortīklu administratoru, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) jaunākais vakanču apkopojums.

POIC vakancēm pretendenti var pieteikties līdz 3. februārim. Piedāvātā darba alga ugunsdrošības un civilās aizsardzības inženierim ir līdz 1272 eiro pirms nodokļu nomaksas, bet datorsistēmu un datortīklu administratoram – no 1134 līdz 1190 eiro pirms nodokļu nomaksas. Lai pieteiktos kādai no piedāvātajām vakancēm, pretendentiem jāiesūta motivācijas vēstule, CV atbilstoši Europass CV standartam, kas pieejams tīmekļa vietnē www.europass.lv, augstākās izglītības apliecinoša dokumenta un citu kvalifikācijas apliecinošu dokumentu kopijas POIC Sarmas ielā 4, Jelgavā,  LV-3001 slēgtā aploksnē, izvēloties attiecīgo norādi uz kuru amatu pretendē: “Pieteikums konkursam uz Ugunsdrošības un civilās aizsardzības inženiera amata vietu” vai “Pieteikums konkursam uz Informācijas aprites un analīzes nodaļas Datorsistēmu un datortīklu administratora amata vietu”.

 

Jelgavas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē “Kāpēcīši” Ganību ielā 66 tiek meklēts sporta treneris. Vakancei var pieteikties līdz 19. februārim, sūtot CV pa e-pastu kapecisi@izglitiba.jelgava.lv, vai sazināties pa tālruni 26305690. Piedāvātā amata alga 820 eiro pirms nodokļu nomaksas.

 

Jelgavas Paula Bendrupa pamatskolā Filozofu ielā 50 tiek meklēts asistents izglītības jomā. Darba alga – 2,33 līdz 2,6 eiro stundā pirms nodokļu nomaksas. Asistenta vakancei var pieteikties līdz 4. februārim, zvanot pa tālruni 28967535 vai 63021773 (skolas sekretāre).

 

Aktuālas vakances šobrīd ir arī Jelgavas bērnu un jauniešu centram “Junda”, kas nometnē “Lediņi” meklē tehnisko strādnieku un sētnieku – abus uz pusslodzi. Alga tehniskajam strādniekam noteikta 300 eiro pirms nodokļu nomaksas, bet sētniekam – 225 eiro pirms nodokļu nomaksas. Informācija par vakancēm un pieteikšanās pa tālruni 26448086.

 

Savukārt Jelgavas Pašvaldības policijā piedāvā darbu jaunākajiem inspektoriem. Pieteikties šai vakances var līdz 10. februārim. Jaunākajam inspektoram piedāvātā darba alga ir 611 eiro pirms nodokļu nomaksas. Motivācijas vēstuli un CV lūgums sūtīt pa e-pastu personals@policija.jelgava.lv ar norādi “Patruļpolicijas nodaļas jaunākais inspektors”. Sīkāku informāciju var iegūt, zvanot pa tālruni 63022251.

 

Darbs tiek piedāvāts arī pilsētas uzņēmumos. Piemēram, “PET Baltija” meklē laboratorijas vadītāju, SIA “Chocolette Confectionary” šokolādes ražošanas iekārtas operatoru, SIA “Jelgavas komunālie pakalpojumi” – atslēdznieku, AS “Gaso” – rokas lokmetinātāju un atslēdznieku.

 

Sīkāku informāciju par aktuālajām vakancēm var skatīt NVA vakanču portālā ŠEIT.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē