25.2 °C, 4.7 m/s, 47.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: veido jaunā bērnudārza komandu
Jaunākās vakances: veido jaunā bērnudārza komandu
09/12/2022

Sākta jaunās Jelgavas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes, kas atradīsies Brīvības bulvārī 31A, kolektīva veidošana. Darbā aicina iestādes vadītāja vietnieku izglītības jomā un vietnieku administratīvi saimnieciskajā darbā, pirmsskolas izglītības skolotājus, skolotāju palīgus, mūzikas skolotāju, sporta skolotāju, speciālo pedagogu, izglītības psihologu, logopēdu, sekretāru, medicīnas māsu, veļas pārzini, tehnisko strādnieku, dežurantu, divus apkopējus un divus sētniekus.

Pretendenti bērnudārza vietnieku amatiem var pieteikties līdz 30. decembrim, lai darbu varētu uzsākt 2. janvārī, bet pārējiem darbiniekiem darbs būs jāuzsāk 1. februārī. Lai pieteiktos darbam jaunajā bērnudārzā, dzīves, iepriekšējā darba, profesionālās prakses pieredzes aprakstu (CV) jāiesūta uz e-pastu anna.sloka@izglitiba.jelgava.lv ar norādi “Pirmsskolas izglītības iestādes personāls”. Ar katra darbinieka amata pienākumiem, prasībām pretendentiem un piedāvāto darba algu var iepazīties Jelgavas mājaslapā www.jelgava.lv sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

  

Savukārt Jelgavas slimnīca piedāvā darbu otolaringologam ar algu no 1936 eiro pirms nodokļu nomaksas. Vakancei var pieteikties līdz 9. janvārim. Pieteikuma vēstuli un CV elektroniski sūtīt slimnīcas Personāla daļai uz e-pastu: personals@jpslimnica.lv vai iesniegt personīgi Personāla daļai Brīvības bulvārī 6. Tālrunis papildus informācijai 63030110.

 

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

 

Aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv un ŠEIT.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē