27.1 °C, 3.2 m/s, 48.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: Zemgales reģionālajā arhīvā meklē galvenos arhīvistus
Jaunākās vakances: Zemgales reģionālajā arhīvā meklē galvenos arhīvistus
03/08/2022

Latvijas Nacionālais arhīvs Zemgales reģionālajā arhīvā piedāvā darbu trim galvenajiem arhīvistiem. Darbam arhīvā var pieteikties līdz 21. augustam. Tāpat, gatavojoties jaunajam mācību gadam, aktuālas ir pedagogu, speciālistu un tehniskā personāla vakances dažādās izglītības iestādēs. 

Latvijas Nacionālais arhīvs aicina darbā vairākus galvenos arhīvistus Zemgales reģionālajā arhīvā. Jaunizveidotajā struktūrvienībā – Zemgales reģionālajā arhīvā – uzkrāj, uzskaita, saglabā, dara pieejamus un popularizē nacionālā dokumentārā mantojuma dokumentus no Jūrmalas un Jelgavas, Tukuma, Saldus, Olaines, Bauskas, Dobeles un Jelgavas novadiem.

 

Pieteikuma vēstuli un CV ar norādi “Galvenais arhīvists Zemgales reģionālajā arhīvā” lūgums līdz 21. augustam nosūtīt uz e-pastu: personals@arhivi.gov.lv vai pa pastu Latvijas Nacionālā arhīva Personālā vadības nodaļai Šķūņu ielā 11, Rīgā, LV-1050. Uzziņas pa tālruni: 28802804, 22324649. Plašāku informāciju par Latvijas Nacionālo arhīvu skatīt tīmekļvietnē www.arhivi.gov.lv.

 

Piedāvātā mēnešalga ir no 835 līdz 1040 eiro pirms nodokļu nomaksas, ņemot vērā profesionālo pieredzi, un sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam.

 

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas pilsētas mājaslapā Jelgava.lv sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

 

Bet aktuālo vakanču sarakstu pilsētā atradīsiet Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē