17.4 °C, 2.7 m/s, 82.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsJaunāko klašu audzēkņi sacentīsies veiklībā
Jaunāko klašu audzēkņi sacentīsies veiklībā
21/05/2018

Otrdien, 22.maijā Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) sportiskās sacensībās “Mazās stafetes 2018” startēs Jelgavas pilsētas vispārizglītojošo skolu 1. un 2. klašu skolēni, kuri sacenstīties piecos veiklības pārbaudījumos. Sportisko aktivitāšu noslēgumā visas dalībkomandas tiks apbalvotas ar attiecīgo vietu diplomiem un balvām, bet diplomu par piedalīšanos saņem katrs sacensību dalībnieks. Sacensību sākums otrdien ZOC pulksten 12.00, dalībnieku pulcēšanās norises vietā no pulksten 11.30.

Jaunāko klašu audzēkņu sportisko aktivitāšu mērķis ir attīstīt un nostiprināt mācību procesā apgūtās prasmes un iemaņas, rosināt skolēnu pašattīstības procesus, kolektīvās pašapziņas veidošanos, kā arī iesaistīt Jelgavas vispārizglītojošo skolu jaunāko klašu skolēnus sporta aktivitātēs. 

“Mazās stafetes 2018” sporta aktivitātēs aicinātas piedalīties Jelgavas vispārizglītojošo skolu komandas 1.klašu grupā un 2.klašu grupā.

 

Sacesnību Nolikums paredz, ka katra skola var pieteikt vienu komandu katrā vecuma grupā; komandā 12 skolēni – 6 meitenes, 6 zēni un 1 skolotājs. Komandu vārdiskais pieteikums jāiesūta elektroniski līdz 21.maijam uz e-pasta adresi: Maija.Actiņa@sports.jelgava.lv , pieteikuma oriģināls jāiesniedz sacensību dienā.

 

Scensības organizē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” sadarbībā ar Jelgavas vispārizglītojošo skolu sporta pedagogiem. Sacensību galvenais tiesnesis – Maija Actiņa.

 

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma. 

 

 

 

Informācija: Sporta servisa centrs