25.8 °C, 4.7 m/s, 45.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSports“Jaungada balvas izcīņa volejbolā” pulcē astoņas komandas
“Jaungada balvas izcīņa volejbolā” pulcē astoņas komandas
19/12/2022

Aizvadīta Jaungada balvas izcīņa volejbolā 2022. Šogad sacensībās piedalījās astoņas komandas – divas sieviešu un sešas vīriešu.

Sieviešu konkurencē piedalījās divas komandas – “Tenapors” un “Salātiņi”. Savstarpējā spēlē ar 3:0 uzvarēja “Tenapors”, līdz ar to izcīnot 1. vietu. Uzvarētāju komandā spēlēja Līze Feldmane, Sabīne Biezā, Tīna Dīriķe, Benita Graudiņa, Agrita Landzāne, Evija Rudzīte un Elīna Auzāne.

 

Vīriešu Konkurencē piedalījās sešas komandas: “Ivans”, “Ziemassvētku vecīša palīgi”, “ANS”, “Tuksneša delfīni”, “Klienti” un “Melces”. Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās – pa trim katrā – un apakšgrupas ietvaros izspēlēja apļa turnīru. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļuva pusfinālā. Pusfināla pāru uzvarētāji cīnījās par 1. vietu, bet zaudētāji – par 3. vietu. Turnīrā uzvarēja komanda “Ivans”. Uzvarētāju komandā spēlēja Igors Ulanovs, Artis Danieks, Kristaps Dauksts, Niklāvs Kleins, Jānis Mickevičs, Kristers Nils Dēdelis un Dmitrijs Zotovs. 2. vietu izcīnīja komanda “Klienti”, bet 3. vieta komandai “Klienti”, kas cīņā par medaļu pieveica komandu “Ziemassvētku vecīša palīgi”.

 

Jāatgādina, ka saskaņā ar sacensību nolikumu vīriešu konkurencē komanda turnīrā varēja pieteikt ne vairāk kā divus “Optibet” Latvijas čempionāta spēlētājus, sieviešu konkurencē – ne vairāk kā vienu “Optibet” Baltijas līgas un vienu “Optibet” Latvijas čempionāta spēlētāju, vai arī ne vairāk kā divas Latvijas čempionāta spēlētājas.

 

Sacensības rīkoja Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”, lai popularizētu volejbolu un aktīvu dzīvesveidu Jelgavā, veicinātu amatieru līmeņa spēlētāju meistarību volejbolā, kā arī  lai noskaidrotu labākās sieviešu un vīriešu volejbola komandas.

 

Foto: no dalībnieku arhīva