-4.7 °C, 3.7 m/s, 85.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbībaJaunie uzņēmēji var pieteikties pirmsinkubācijas programmai biznesa inkubatorā
Jaunie uzņēmēji var pieteikties pirmsinkubācijas programmai biznesa inkubatorā
19/08/2021

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jelgavas Biznesa inkubators aicina Jelgavas jaunos uzņēmējus pieteikt savas biznesa idejas pirmsinkubācijas atbalsta saņemšanai. Pieteikumu iesniegšana norisināsies no 1. līdz 13. septembrim, bet pirmdien, 23. augustā, notiks tiešsaistes “INFO stunda” potenciālajiem dalībniekiem. Informatīvajam pasākuma ir iepriekš jāreģistrējas.

“Pirmsinkubācija ir iespēja novērtēt savas biznesa idejas dzīvotspēju – noteikt mērķa klientu un sava produkta vai pakalpojuma vērtības piedāvājumu, izprast finanšu plūsmu, izstrādāt biznesa modeli, testēt un uzlabot savu piedāvājumu, nonākot līdz pirmajai pārdošanai. Programmas laikā tiek apgūti arī vizuālās identitātes pamati un uzņēmēji izstrādā zīmolu savai biznesa idejai. Mūsu kopienā ir pieredzējuši uzņēmēji, kuri paši nesen gājuši cauri biznesa idejas attīstības sākumposmam, un tie labprāt dalās savā pieredzē mentoru sesijās. Tā ir unikāla pieredzes apmaiņa, ko ir iespējams saņemt vienīgi biznesa inkubatorā,” uzsver LIAA Jelgavas Biznesa inkubatora vadītāja Agnese Oļševska.

 

LIAA Jelgavas Biznesa inkubators piedāvā pirmsinkubācijas programmas dalībniekiem bezmaksas apmācību iespējas, mentoru konsultācijas un kopstrādes telpas. Sešu mēnešu programma piemērota biznesa ideju autoriem un jaundibinātiem komersantiem. Rudens uzņemšanā LIAA Jelgavas Biznesa inkubators pirmsinkubācijas programmai apstiprinās 20 ideju autorus un to komandas.

 

Lai sniegtu plašāku informāciju par inkubatora sniegtajām atbalsta iespējām, pieteikšanās kārtību, kā arī ļautu uzdot jautājumus biznesa inkubatora darbiniekiem, LIAA Jelgavas Biznesa inkubators organizēs tiešsaistes attālināto “INFO stundu” 23. augustā pulksten 12. Reģistrēties informatīvajam pasākumam var ŠEIT

 

Sīkāku informāciju jaunie uzņēmēji par biznesa inkubatoru programmu un pieteikšanās kārtību var iegūt, rakstot uz LIAA Jelgavas Biznesa inkubatora e-pastu jelgava@liaa.gov.lv, kā arī LIAA tīmekļavietnē

 

LIAA biznesa Inkubatori ir Latvijas Republikas un Eiropas Savienības atbalsta programma, kura ir veidota, iedvesmojoties no jaunuzņēmumu biznesa kultūras un darba metodoloģijas. Apmācības ir organizētas brīvā formātā, fokusējoties uz uzņēmēju interesēm un apgūstamo zināšanu nepieciešamību. Tā ir lielākā jauno uzņēmumu kopiena un kontaktu tīkls Latvijā.

 

 

Foto un informācija: LIAA Jelgavas Biznesa inkubators