17.9 °C, 0.8 m/s, 81.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsJaunieši aicināti piedalīties bezmaksas futbola un florbola turnīrā
Jaunieši aicināti piedalīties bezmaksas futbola un florbola turnīrā
27/06/2020

Arī šovasar bērni un jaunieši vecumā no septiņiem līdz 25 gadiem aicināti piedalīties bezmaksas futbola turnīrā “Basta football” un florbola turnīrā “Basta floorball”. Futbola turnīrs notiks Jelgavas 6. vidusskolas stadionā, un pirmais posms tiks aizvadīts 2. jūlijā. Savukārt florbola sacensības notiks stadionā pie Jelgavas 4. sākumskolas; pirmais florbola posms plānots 9. jūlijā. Sacensībām iepriekš nav jāpiesakās.

“Basta football” spēles Jelgavas 6. vidusskolas sporta laukumā notiks 2., 16. un 30. jūlijā un 13. augustā, bet florbola turnīra posmi stadionā pie Jelgavas 4. sākumskolas – 9. un 23. jūlijā, 6. un 20. augustā. Spēles abos turnīros katrā posmā sāksies pulksten 16, bet reģistrācija –pulksten 15.

 

Sabiedrības integrācijas pārvaldes jaunatnes lietu speciālists Oskars Šulcs informē, ka turnīros piedalīties aicināti bērni un jaunieši vecumā no 7 līdz 25 gadiem neatkarīgi no priekšzināšanām futbolā vai florbolā. Lai piedalītos futbola turnīrā, jāizveido komanda ar četriem laukuma spēlētājiem (sarakstā var būt pieci), bet florbola čempionātā uz laukuma drīkst atrasties trīs spēlētāji (sarakstā var būt četri). Dalībnieki pēc vecuma tiks sadalīti trīs vecuma grupās.

 

Futbolā vienas spēles ilgums būs piecas minūtes, un tā tiks aizvadīta bez vārtsarga un bez tiesneša. Arī florbolā spēles noritēs bez tiesnešiem un vārtsargiem un spēles ilgums un izspēles kārtība būs atkarīga no komandu skaita. Spēlēšanai nepieciešamais inventārs gan futbolā, gan florbolā tiks nodrošināts, kā arī spēlētājiem būs pieejami dezinfekcijas līdzekļi.

 

Sacensības organizē Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar Latvijas Futbola federācijas Zemgales futbola centru un biedrību “FK JeNO”.

 

Pasākuma organizatori dalībniekus un skatītājus, apmeklējot turnīru, aicina ievērot vispārējos pulcēšanās ierobežojumus.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē