16.9 °C, 3.2 m/s, 67.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaJaunieši aicināti piedalīties Eiropas Jaunatnes dialoga aptaujā
Jaunieši aicināti piedalīties Eiropas Jaunatnes dialoga aptaujā
28/07/2020

Izglītības un zinātnes ministrija aicina jauniešus piedalīties Latvijas jauniešu aptaujā 2020 un paust viedokli par sev aktuāliem jautājumiem. Iegūtie rezultāti sniegs būtisku ieguldījumu jaunatnes politikas plānošanas un izstrādes procesā.

Piedalīties aptaujā var gan individuāli, gan veidojot grupu sesijas. Aptaujas sākumā dalībnieki var izvēlēties vienu no trim aptaujas tēmām. Tēmā “Iesaiste” ir iekļauti jautājumi par jauniešu līdzdalību lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē, jautājumi par jauniešu informētību par Eiropas Savienību (ES) un tās piedāvāto iespēju izmantošanu ir apkopoti tēmā “Saikne ar ES”, savukārt tēmā “Atbalsts” var atbildēt uz jautājumiem par nepieciešamo atbalstu jauniešu attīstībai.

 

Aptauja ir daļa no Eiropas Jaunatnes dialoga, kura gaitā Eiropas un Latvijas jaunieši var iesaistīties dialogā ar politikas veidotājiem un lēmumu pieņēmējiem, sniedzot savu ieguldījumu politikas veidošanā. Eiropas Jaunatnes dialoga mērķis ir panākt pozitīvas pārmaiņas jaunatnes politikā vietējā, reģionālā, valsts un Eiropas līmenī. Aptauja pieejama ŠEIT.

 

Jautājumu gadījumā interesenti aicināti sazināties, rakstot uz jaunatneslietas@izm.gov.lv.

 

Aptauja notiek Izglītības un zinātnes ministrijas īstenotā un Eiropas Savienības neformālās izglītības programmas Erasmus+ finansētā projekta “ES Jaunatnes dialoga īstenošana Latvijā” ietvaros. Projektu līdzfinansē Eiropas Komisija.

 

 

Foto: Pixabay.com

 

Informācija: Jaunatneslietas.lv