27.1 °C, 4.4 m/s, 46.6 %

Jaunieši

Sākumlapa JaunumiJauniešiJaunieši aicināti piedalīties Jelgavas jauniešu forumā
Jaunieši aicināti piedalīties Jelgavas jauniešu forumā
17/10/2023

Jelgavas Sabiedriskais centrs 3. novembrī pulksten 16.30 Jelgavas tehnikumā Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 37 organizē Jelgavas jauniešu forumu. Šogad foruma tēma ir “Ko skola (ne)māca”, un tā mērķis ir izglītot jauniešus par patstāvīgai dzīvei nepieciešamām prasmēm un zināšanām un veicināt savstarpējo komunikāciju pilsētas jauniešu vidū.

Jauniešu forums Jelgavā notiks jau sešpadsmito reizi. Forumā aicināti iesaistīties pilsētas jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Lai piedalītos forumā, līdz 30. oktobrim jāaizpilda anketa tiešsaistē: https://ej.uz/Forums23.

Jelgavas Sabiedriskā centra jaunatnes lietu speciālisti un jaunatnes darbinieki septembrī un arī šomēnes dodas uz Jelgavas skolām, lai diskutētu ar jauniešiem un noskaidrotu aktuālos jautājumus par finanšu pratību, līdzdalību, pilsonisko aktivitāti, darba likumdošanas pamatiem, darba intervijām un darba attiecībām. Pamatojoties uz skolu diskusijās iegūto informāciju, kopā ar jomu speciālistiem tiks izstrādātas interaktīvās sesijas jauniešu forumam.

Jauniešu forumā 3. novembrī attiecīgo jomu speciālisti no “SEB bankas”, sociālā uzņēmuma “Visas iespējas” un jaunatnes organizācijas kluba “Māja” tiks aicināti sniegt priekšlikumus un dalīties zināšanās par trim tēmām: “Kas manā maciņā?” (finanšu pratība), “Pirmie soļi darba dzīvē” (darba likumdošanas pamati, darba intervija un darba attiecības) un “Kas nāk pēc 18?” (līdzdalība, pilsoniskā aktivitāte).

Foruma noslēgumā no pulksten 19 jauniešus izklaidēs apvienība “Izsauc ballīti”.