1.6 °C, 1.3 m/s, 85.9 %

Jaunieši

Sākumlapa JaunumiJauniešiJaunieši aicināti uz iedvesmas vakaru par mentālo labsajūtu
Jaunieši aicināti uz iedvesmas vakaru par mentālo labsajūtu
27/02/2024

Ceturtdien, 29. februārī, pulksten 17.30 jauniešu centrā Skolotāju ielā 8 Jelgavas jaunieši aicināti uz iedvesmas vakaru, lai kopā ar sociālā uzņēmuma “Intelekta attīstības centrs” vadītāju Oskaru Grīsli uzzinātu ko vairāk par mentālo labsajūtu.

Mentālā veselība nozīmē to, cik labi jūties, cik drošs esi par sevi un savām attiecībām ar draugiem, vecākiem un citiem cilvēkiem. Laba mentālā veselība dod labu iekšējo sajūtu par sevi un citiem, spēju vieglāk tikt galā ar problēmām, neveiksmēm un dzīves sliktajiem notikumiem.

Iedvesmas vakarā kopā ar O.Grīsli jauniešiem būs iespēja pārrunāt jautājumus, kā atrast savas dzīves aicinājumu, kā rast motivāciju, kā fokusēties uz būtisko savā dzīvē.

O.Grīslis vairāk nekā 10 gadus veltījis psiholoģijas studijām, pievēršot padziļinātu uzmanību tieši praktiski izmantojamām zināšanām un metodēm.

Pasākuma formāts – praktiska pieredzes un zināšanu apmaiņa, sarunas un atziņas draudzīgā vidē.

Dalība pasākumā ir bez maksas, bet iepriekš jāpiesakās, aizpildot pieteikšanās anketu tiešsaistē, kas pieejama ŠEIT vai, zvanot pa tālruni 29320139.

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana vai filmēšana. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti pasākuma publicitātes nodrošināšanai.