2.6 °C, 2.5 m/s, 92.6 %

Jaunieši

Sākumlapa JaunumiJauniešiJaunieši aicināti uz tikšanos ar grupas “Sudden Lights” mūziķiem
Jaunieši aicināti uz tikšanos ar grupas “Sudden Lights” mūziķiem
25/03/2024

Turpinot iedvesmas vakarus jauniešiem, 26. martā pulksten 17 Jelgavas jaunieši aicināti uz tikšanos ar grupas “Sudden Lights” mūziķiem Jelgavas Amatu vidusskolas aktu zālē Elektrības ielā 8.

Iedvesmas vakaru piedāvā Jelgavas jauniešu centrs “Špaktele” sadarbībā ar Jelgavas Amatu vidusskolu un grupu “Sudden Lights”.

Pasākuma laikā plānota saruna, akcentējot to, cik būtiski ir mērķtiecīgi darboties pie savu mērķu sasniegšanas, karjeras veidošanas, tādējādi sasniedzot savus sapņus. Tāpat iedvesmas vakara dalībniekiem būs iespēja kopīgi noskatīties filmas “Sudden Lights Mežaparka Zaļajā teātrī. Koncertfilma” seansu. Pēc filmas varēs nofotografēties kopā ar mūziķiem un saņemt autogrāfus.

Dalība pasākumā ir bez maksas.

“Sudden Lights” ir Latvijas alternatīvā roka grupa, kas savu darbību uzsāka 2012. gadā. 2023. gadā grupa piedalījās “Latvijas Televīzijas” rīkotajā dziesmu konkursā “Supernova” ar dziesmu “Aijā”, kas ieguva 1. vietu un līdz ar to iespēju pārstāvēt Latviju 2023. gada Eirovīzijas dziesmu konkursā.

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana vai filmēšana. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti pasākuma publicitātes nodrošināšanai.