20.1 °C, 3 m/s, 69.1 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaJaunieši bezmaksas meistarklasēs aicināti attīstīt līderības prasmes
Jaunieši bezmaksas meistarklasēs aicināti attīstīt līderības prasmes
20/09/2023

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) vidusskolēniem un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem piedāvā bezmaksas meistarklasēs apgūt septiņas līderības prasmes. Apmeklējot visas meistarklases, dalībnieki saņems apliecību par 70 stundu līderības kursu apguvi. ZRKAC norāda, ka ir augstskolas, kas to novērtē, tāpēc šī varētu būt laba iespēja un apņemšanās jaunajā mācību gadā.

Mūsdienās līderība vairs nav tikai vadītājam nepieciešama prasme, bet gan personības iezīme, kura vajadzīga ikvienam jaunietim, lai iekļautos un konkurētu 21. gadsimtā dinamiskajā vidē. 21. gadsimta izaicinājumi – tehnoloģiju attīstība, globalizācija, informācijas pārbagātība, vides problēmas – prasa no jauniešiem būt domājošiem, aktīviem un sociāli atbildīgiem.

Programmas mērķis ir pilnveidot jauniešu līderības prasmes, attīstot spēju uzņemties atbildību par savas personības izaugsmi un dzīvi kopumā, kļūstot par atbildīgu un aktīvu sabiedrības pilsoni.

Pieteikties meistarklasēm jaunieši var līdz 9. oktobrim, aizpildot elektronisko pieteikuma formu ŠEIT.

Sīkāka informācija par līderības prasmju meistarklasēm ir pieejama, rakstot uz e-pasta adresi liga.damberga@zrkac.jelgava.lv vai zvanot pa tālruni 63012163.