27.1 °C, 3.2 m/s, 48.9 %

Jaunieši

Sākumlapa JaunumiJauniešiJaunieši var pretendēt uz pašvaldības līdzfinansējumu kultūras pasākumu rīkošanai
Jaunieši var pretendēt uz pašvaldības līdzfinansējumu kultūras pasākumu rīkošanai
14/10/2022

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības Kultūras padome izsludinājusi projektu papildkonkursu jauniešiem. Jaunieši no 16 gadu vecuma aicināti iesniegt savus kultūras pasākumu iniciatīvas projektus, lai pretendētu uz pašvaldības līdzfinansējumu tā īstenošanai. Projektu pieteikumi tiek gaidīti no 17. līdz 31. oktobrim.

“Jelgavas Jauniešu forumā vairākkārt no jauniešiem izskanējis, ka pilsētā nepieciešami vairāk kultūras pasākumu tieši jauniešu auditorijai, un Kultūras padome radusi iespēju šogad noteiktu finansējuma summu paredzēt tieši jauniešu ideju realizēšanai kultūras jomā. Ar šī konkursa starpniecību vēlamies noskaidrot, kādus tieši pasākumus jaunieši vēlas Jelgavā, un reizē dot iespēju ar pašvaldības finansiālu atbalstu tos arī pašiem organizēt ne tikai skolas, bet visas pilsētas mērogā, tādējādi iesaistot plašāku jauniešu auditoriju. Manuprāt, šī ir lieliska iespēja pašiem jauniešiem radīt sev svētkus un tas ir veiksmīgs modelis, kā varam atbalstīt mūsu jauno paaudzi viņu radošumā,” tā Jelgavas domes priekšsēdētāja vietniece un Kultūras padomes priekšsēdētāja Rita Vectirāne, aicinot jauniešus piedalīties projektu konkursā, lai savas idejas realizācijai iegūtu finansējumu līdz pat 1500 eiro. 

 

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt pilsētas jauniešu iniciatīvas projektus, kas paredzēti jauniešu iesaistei pasākumos un aktivitātēs. Kopējais konkursam atvēlētais budžets ir 5000 eiro, un viens projekts var saņemt līdz 1500 eiro līdzfinansējumu. Būtiski, ka idejas realizācijā ar savu līdzfinansējumu ir jāiesaistās arī projekta pieteicējam. Tam jābūt vismaz 20 procentu apmērā no Kultūras padomes piešķirtā līdzfinansējuma. Projekts jārealizē no šā gada 1. novembra līdz 2023. gada 31. janvārim.

 

Pieteikumi konkursam tiks gaidīti no 17. līdz 31. oktobrim. Projektus konkursam lūgums iesniegt Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra” birojā Jelgavas kultūras namā, 2. stāvā, sūtīt pa pastu (pasta zīmogs – ne vēlāk kā 31. oktobrī), adrese: Krišjāņa Barona iela 6, Jelgava, LV-3001, vai ar drošu elektronisko parakstu uz e-pasta adresi kultura@kultura.jelgava.lv.

 

Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa elektroniski ir pieejama mājaslapā www.kultura.jelgava.lv, sadaļā “Nolikumi”, kā arī ziņas pielikumā.

 

Kultūras padomes projektu papildkonkursa jauniešiem NOLIKUMS

Projektu konkursa PIETEIKUMA VEIDLAPA

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē