19.1 °C, 1.2 m/s, 96.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJaunieši var saņemt Jelgavas pilsētas pašvaldības atbalstu savu ideju realizēšanai
Jaunieši var saņemt Jelgavas pilsētas pašvaldības atbalstu savu ideju realizēšanai
25/03/2021

Līdz 23. aprīlim Jelgavas pilsētas neformālās jauniešu iniciatīvu grupas aicinātas iesniegt projektu pieteikumus konkursā “Jaunieši var!”, lai pretendētu uz finansiālu atbalstu līdz 350 eiro sava iecerētā projekta realizācijai. Šāds konkurss Jelgavas pilsētā norisinās jau sesto gadu, un kopējais paredzētais finansējums ir 4200 eiro.

Konkursa galvenais mērķis ir veicināt Jelgavas jauniešu iesaisti pilsētas attīstības procesos, ar finansiālu atbalstu sekmējot jauniešu brīvā laika lietderīgu pavadīšanu – iesaistīšanos fiziskās aktivitātēs, kā arī pilnveidojot vērtīborientāciju un pašattīstības procesus.

 

Uz finansiālu atbalstu var pretendēt projekti, kas paredz organizēt:

  • neformālās mācīšanās aktivitātes un pasākumus;
  • jauniešu saliedētības veicināšanas un līdzdalības pasākumus;
  • jauniešu iesaisti brīvprātīgajā darbā;
  • fiziskās aktivitātes, kas neprasa mērķtiecīgu un ilglaicīgu iepriekšēju sagatavotību attiecīgajā sporta veidā (piemēram, atklātie treniņi, amatierturnīri, nepieciešamā sporta aprīkojuma iegāde);
  • radošās pašizpausmes (piemēram, radošās darbnīcas, improvizācijas teātra nodarbības, izstāžu veidošana, kultūras un mākslas aktivitātes utt.);
  • sociālās uzņēmējdarbības aktivitātes un pasākumus;
  • izglītojošas aktivitātes par dabas aizsardzību, “zaļo domāšanu” un citiem vides jautājumiem.

Konkursa projekta pieteikums jauniešu iniciatīvu grupai – vismaz diviem jauniešiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem – līdz 23. aprīļa pulksten 14.30 jāiesniedz Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrības integrācijas pārvaldē Skolotāju ielā 8 vai jānosūta pa e-pastu linda.vovere@dome.jelgava.lv.

 

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar Sabiedrības integrācijas pārvaldes jaunatnes lietu speciālisti Lindu Voveri pa e-pastu linda.vovere@dome.jelgava.lv vai tālruni 29433212.

 

Nolikums

 

Pieteikuma veidlapa

 

Pasākuma tāme

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrības integrācijas pārvaldē