20 °C, 3 m/s, 48 %

Jaunieši

Sākumlapa JaunumiJauniešiJelgavas jauniešu centrā – jelgavnieces zīmējumu izstāde, kas veltīta Ukrainai
Jelgavas jauniešu centrā – jelgavnieces zīmējumu izstāde, kas veltīta Ukrainai
08/05/2023

Turpinot jauniešu hobiju izstāžu ciklu, no 8. maija līdz 9. jūnijam Jelgavas jauniešu centra telpās Skolotāju ielā 8 apskatāma Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas skolnieces Leldes Kristas Krilovas zīmējumu izstāde. Leldes izstādes darbu tēma sasaucas ar šobrīd tik svarīgo un sāpīgo iebrukumu Ukrainā.

Lelde par sevi stāsta: “Mākslas skolā eju jau no septiņu gadu vecuma, un joprojām to turpinu, kā arī zīmēju brīvajā laikā. Prasme radīt un prasme saredzēt, tās palīdz man ikdienā gan mākslas skolā, gan attīstot savas idejas, veidojot projektus. Tieši šie izstādē eksponētie darbi ir radīti skolas “Community Project” ietvaros par tēmu “Karš Ukrainā”. Es vēlējos, lai šie darbi būtu viegli, lai tie parādītu, to kā mēs varam palīdzēt un, lai tie būtu piepildīti ar cerību un ticību brīvai Ukrainai.”

Leldes Kristas Krilovas zīmējumus jebkurš interesents aicināts aplūkot Skolotāju ielā 8 līdz 9. jūnijam, reizē nobalsojot par sev tīkamāko, kas tiks eksponēts apskatei vēlreiz šā gada nogalē, kopīgā izstādē, atskatoties uz visu mākslinieku veikumu gada griezumā.

Arī citi jaunieši, kuriem ir kāds talants vai hobijs, kuru labprāt vēlētos parādīt citiem, aicināti pieteikties pa e-pastu Kristine.Lazdina@sc.jelgava.lv un iepazīstināt ar savu aizraušanos, saņemot atbalstu izstādes organizēšanā. Jauniešu aizraušanās var būt foto darbi, skices, karikatūras, zīmējumi, gleznas, rokdarbi vai citi vaļasprieku veidi.

Jāpiebilst, ka hobiju izstāžu ciklam ir mainīts nosaukums – no “YouthStyle” uz “(pa)skaties”.