24.1 °C, 2.5 m/s, 68 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsJauniešiem būs 3×3 basketbola līga, kas startēs Jelgavā
Jauniešiem būs 3×3 basketbola līga, kas startēs Jelgavā
07/12/2022

Latvijas Basketbola savienība organizē pirmo Latvijas 3×3 basketbola jaunatnes līgu U-17 un U-19 vecuma puišu un meiteņu komandām. Ir plānoti četri posmi un fināls, un pirmais posms notiks 30. decembrī Jelgavā.

Līgā var startēt gan sporta skolu vienības, gan komandas, kuras izveidotas īpaši šim turnīram. Pirmais posms norisināsies 30. decembrī Jelgavas sporta hallē no pulksten 12. Pieteikšanās pirmajam posmam noslēgsies 20. decembrī, bet jau zināms, ka tam pieteikušās puišu komandas no Krāslavas, Līvāniem, Jelgavas, Salaspils, Ogres, Jēkabpils, Valkas, Smiltenes, Tukuma, Rīgas un meiteņu komandas no Siguldas, Līvāniem un Jelgavas. Kā norāda Latvijas Basketbola savienības pārstāvis Kristaps Gotfrīds, uz šo posmu nav noteikts maksimālais komandu skaits un ir plānots pielaist startam visas komandas, kas būs pieteikušās. “Šobrīt ir pieteikušās 24 puišu komandas un trīs meiteņu komandas, tā ka ceram sagaidīt lielāku aktivitāti no meitenēm,” tā K.Gotfrīds.

 

Pavisam plānoti četri posmi un fināls: 1. posms – 30. decembrī Jelgavā, 2. posms – 28. janvārī, 3. posms – 25. februārī, 4. posms – 25. martā, fināls – 29. aprīlī. Finālturnīrā startēs 12 labākās komandas. Komandu kopvērtējumā tiks ņemti vērā trīs labākie katras komandas rezultāti.

 

Foto: Jelgava.lv