22.5 °C, 3.8 m/s, 56.7 %

Jaunieši

Sākumlapa JaunumiJauniešiJauniešiem piedāvā nodarbību ciklu “Stilīgs un veselīgs”
Jauniešiem piedāvā nodarbību ciklu “Stilīgs un veselīgs”
26/09/2023

Pilsētas jaunieši vecumā no 13 līdz 18 gadiem aicināti piedalīties izglītojošā un informatīvā nodarbību ciklā “Stilīgs un veselīgs”. Pirmā nodarbība jau 27. septembrī. Nodarbību ciklam nepieciešams iepriekš pieteikties.

Nodarbības norisināsies Jelgavas Vecpilsētas mājā Vecpilsētas ielā 14. Lai pieteiktos nodarbībām, obligāti nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu, kas pieejama ŠEIT.

Semināru norises laiki un tēmas, kuras tiks apskatītas:

27. septembrī no pulksten 16. līdz 17.40 – “Emociju izpausmes”. Pirmajā seminārā tiks runāts par produktīvām un radošām emociju izpausmēm, tāpat šajā seminārā tiks apskatīts, kā emociju izpausmes var ietekmēt ikdienas emocionālo labsajūtu. Vēl šajā nodarbībā tiks apskatīta tēma – emocionālā ēšana. Semināru vadīs psiholoģe Ilze Pīpkalēja un uztura speciāliste Agrita Spēlmane.

29. septembrī no pulksten 16. līdz 17.40 – “Stresa vadība”. Nodarbībā tiks runāts par stresa mazināšanas veidiem un rīcību dažādās stresa situācijās. Semināru vadīs psiholoģe Ilze Pīpkalēja.

4. oktobrī no pulksten 16. līdz 17.40 – “Trauksme”. Šajā reizē ar jauniešiem tiks runāts par to, kas ir trauksme, kā tā ietekmē ikdienu un, kā to mazināt. Semināru vadīs psiholoģe Ilze Pīpkalēja un sabiedrības veselības speciāliste Amanda Zūle.

11. oktobrī no pulksten 16. līdz 17.40 – “Vardarbība”. Nodarbībā tiks runāts par vardarbības veidiem, tās pazīmēm un rīcību saskaroties ar to. Tāpat tiks apskatīts, kādas var būt vardarbības sekas.

18. oktobrī no pulksten 16. līdz 16.45 – “Personības veidošanās”. Šajā nodarbībā tiks runāts par veiksmīgu sevis pieņemšanu un aspektiem, kas veicina veselīgas personības veidošanos. Semināru vadīs psiholoģe Ilze Pīpkalēja.

18. oktobrī no pulksten 17. līdz 17.45 – “Attiecības”. Noslēdzošajā nodarbībā tiks runāts par attiecību veidiem – ģimenē, ar draugiem, skolā un citur. Semināru vadīs psiholoģe Ilze Pīpkalēja.

Apmeklējot visus seminārus, dalībniekiem izlozes kārtība būs iespēja laimēt “JBL Tune 510BT” bezvadu austiņas.

Nodarbību cikls tiek organizētas, īstenojot Eiropas Sociālā fonda projektu “Veselības veicināšana Jelgavā” (Nr.9.2.4.2/16/I/085).