6.9 °C, 4.4 m/s, 48.8 %

Jaunieši

Sākumlapa JaunumiJauniešiJauniešu centrā “Špaktele” šonedēļ notiks filmu un spēļu vakars
Jauniešu centrā “Špaktele” šonedēļ notiks filmu un spēļu vakars
10/01/2024

Jelgavas jaunieši šonedēļ aicināti piedalīties filmu vakarā un spēļu vakarā jauniešu centrā “Špaktele” Pasta ielā 44. Dalība pasākumos ir bez maksas.

Piektdien, 12. janvārī, pulksten 18 interesenti gaidīti uz filmu vakaru. Jaunieši varēs izvēlēties no vairākām piedāvātajām filmām un nobalsot, kuru skatīsies.

Bet sestdien, 13. janvārī, pulksten 16 ikviens jaunietis aicināts piedalīties spēļu vakarā, kurā tiks spēlēta spēle “Bunkurs”, kas attīsta stratēģisko domāšanu. Tās laikā spēlētājiem ir jārisina dažādas situācijas, jādiskutē un jāpārliecina par savu risinājumu. Spēles laikā tiek risinātas dažādas situācijas, ar kuru palīdzību jaunieši attīstīta gan prasmi diskutēt, gan pārliecināt.

Dalība abos pasākumos ir bez maksas, un tiem iepriekš nav jāreģistrējas.

Jāatgādina, ka jauniešu centrs “Špaktele” strādā no pirmdienas līdz piektdienai no pulksten 14 līdz 20, un tas ir atvērts arī katru otro sestdienu no pulksten 12 līdz 18. Jauniešus “Špaktelē” sagaida dažādi pasākumi un aktivitātes, jauniešu iniciatīvu komanda, tur var saņemt atbalstu dažādu ideju realizēšanai, pieejamas telpas un aprīkojums hobijiem, kā arī centrs ir vieta atpūtai. Aktualitātes par norisēm “Špaktelē” var iegūt jauniešu centra “Facebook” lapā @Jauniešu centrs “Špaktele” un “Instagram” kontā @JC_SPAKTELE.