19.3 °C, 1.3 m/s, 85.8 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaJauniešu centrs “Pakāpiens” pirmssvētku nedēļā aicina piedalīties dažādās aktivitātēs
Jauniešu centrs “Pakāpiens” pirmssvētku nedēļā aicina piedalīties dažādās aktivitātēs
16/06/2024

Jauniešu centrs “Pakāpiens” pirmssvētku nedēļā aicina piedalīties dažādās izglītojošās aktivitātēs, tostarp, apgūt vainagu pīšanas prasmes.

Pirmdien, 17. jūnijā, pulksten 13 blakus Pērnavas ielai 4 būs izvietota Informatīvā telts, kurā varēs iepazīties ar centra darbiniekiem, uzzināt kādas iespējas sniedz jauniešu centrs, kā arī piedalīties dažādās aktivitātēs un spēlēs.

Savukārt otrdien, 18. jūnijā, pulksten 14 jaunieši aicināti piedalīties maizes mīklas mīcīšanas meistarklasē, tostarp, piedaloties maizes mīcīšanas procesā.

Trešdien, 19. jūnijā pulksten 14 jaunieši varēs cept maizi un piedalīties siera gatavošanas meistarklasē. Tāpat šajā dienā jauniešiem būs iespēja piedalīties sarunās par svētku un tradīciju nozīmi, noslēgumā degustējot pašcepto maizi un pagatavoto sieru.

Ceturtdien, 20. jūnijā,  pulksten 14 notiks ielīgošanas pasākums “Ielīgo Pakāpienā”. Jauniešiem  būs lieliska iespēja mācīties veidot pašiem savus svētku vainagus, dalīties svētku pieredzē un tradīcijās, kā arī sadziedāties kopā ar centra darbiniekiem un citiem apmeklētājiem.

Lai uzzinātu vairāk par Jelgavas jauniešu centru aktivitātēm, interesenti aicināti sekot līdzi sociālajiem tīkliem Facebook, TikTok un Instagram kontā @Jelgavasjauniesiem.

Jauniešu centrs “Pakāpiens” pirmdienās ir atvērts no pulksten 13 līdz 19, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no pulksten 12 līdz 18, bet piektdienās no pulksten 10 līdz 16 un brīvdienās slēgts.