17.2 °C, 3.6 m/s, 72.5 %

Jaunieši

Sākumlapa JaunumiJauniešiJauniešu iniciatīvu centram Skolotāju ielā 8 izvēlēts nosaukums “Pietura”
Jauniešu iniciatīvu centram Skolotāju ielā 8 izvēlēts nosaukums “Pietura”
10/06/2024

Jauniešu iniciatīvu centram Skolotāju ielā 8 izvēlēts nosaukums “Pietura”. Šāda izvēle izdarīta, izvērtējot saņemtos jauniešu priekšlikumus un, pamatojot to ar vārda labskanīgumu un tā nozīmi.

Jauniešu iniciatīvu centrs nodrošina nepieciešamo atbalstu dažādām jauniešu iniciatīvām, piemēram, palīdz izstrādāt un īstenot projektus, kā arī veicina viņu iesaistīšanos vietējos, reģionālos un valsts mēroga pasākumos.

Tāpat jaunieši var saņemt konsultācijas un informāciju par jauniešu iespējām Eiropā, tostarp, projektiem “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kā arī Eiropas Jaunatnes portālu un Eiropas jaunatnes informācijas tīklu Eurodesk.

Centrs veicina jauniešu līdzdalību jaunatnes organizācijās, jauniešu iniciatīvu grupās un brīvprātīgajā darbā, tostarp, organizē individuālas, grupu konsultācijas un mācības par minētajām tēmām. Jaunieši var saņemt arī atbalstu semināru, lekciju un pasākumu organizēšanā, piemēram, klases stundu organizēšanā.

Jauniešu iniciatīvu centrs “Pietura” Skolotāju ielā 8 strādā pirmdienās no pulksten 14 līdz 19, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās no pulksten 14 līdz 17, bet piektdienās un brīvdienās ir slēgts.