20.4 °C, 3.4 m/s, 89.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJauniešus aicina parādīt savu hobiju izstādē “YouthStyle”
Jauniešus aicina parādīt savu hobiju izstādē “YouthStyle”
22/09/2020

Jelgavas Jauniešu centrs uzsāk jaunu aktivitāti un aicina ikvienu jaunieti centra telpās Skolotāju ielā 8 organizēt izstādi par savu hobiju. 24. septembrī pulksten 16 hobiju izstāžu ciklu “YouthStyle” aizsāks Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolnieks Ričards Antonovs ar fotoizstādi “Cits ceļš”.

24. septembrī ar savu hobiju iepazīstinās Jelgavas Valsts ģimnāzijas 11. klases skolnieks R.Antonovs. Izstādē “Cits ceļš” varēs aplūkot 20 fotogrāfijas, kurās attēlots jaunieša pasaules redzējums emocijās, priekšmetos un notikumos.

 

“Laika gaitā esmu sapratis, ka veiksmīgs kadrs var rasties ik uz soļa, taču svarīgi ir spēt atrast pareizo rakursu, noskaņu un gaismu. Savukārt mans kā fotogrāfa uzdevums ir lauzt stereotipu, ka ne visi cilvēki ir fotogēniski un var kļūt par fotomodeļiem kameras priekšā. Ir būtiski panākt cilvēka, kuru fotografēju, uzticēšanos, lai viņš spētu atvērties kameras priekšā un bildes izdotos dabīgas. Vēlos, lai ikviena manis radīta fotogrāfija cilvēkos raisītu pozitīvas pārdomas, atsauktu atmiņā jaukus notikumus un vienkārši liktu pasmaidīt,” uzsver R.Antonovs.

 

Mēneša garumā jauniešiem tiek sniegta iespēja un atbalsts izstādes organizēšanā. Tās var būt skices, karikatūras, zīmējumi, batikošana, gleznas, rokdarbi, kā arī citu hobiju priekšmeti. Lai pieteiktu izstādi un saņemtu atbalstu tās rīkošanai, jāpiesakās pa e-pastu jelena.grisle@dome.jelgava.lv.

 

 

Foto: R.Antonova arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē