25.3 °C, 1.6 m/s, 82 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaJauno bērnudārzu vadīs Anna Sloka; vēl līdz 30. novembrim var balsot par iestādes nosaukumu
Jauno bērnudārzu vadīs Anna Sloka; vēl līdz 30. novembrim var balsot par iestādes nosaukumu
24/11/2022

Novembra domes sēdē deputāti atbalstīja lēmumu par jaunas pirmsskolas izglītības iestādes dibināšanu Brīvības bulvārī 31A ar 1. decembri. Tāpat apstiprināta jaunā bērnudārza vadītāja – iestādi vadīs Anna Sloka.

Pašvaldība iestādes vadītāja amatam rīkoja konkursu, un kopumā tika saņemti seši pieteikumi. Kā piemērotāko kandidāti, kas ceturtdien arī apstiprināta domē, konkursa vērtēšanas komisija izvirzīja A.Sloku, Jelgavas Izglītības pārvaldes galveno speciālisti izglītības jautājumos. A.Sloka maģistra grādu ieguvusi LLU programmā “Karjeras konsultants”, bet bakalaura grādu – Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā, programmā “Pamatizglītības skolotājs”, kā arī izglītības darba vadītāja un matemātikas skolotāja programmā.

 

Iestāde tiks dibināta ar 1. decembri, un Jelgavas Izglītības pārvaldes vadītājai uzdots nodrošināt visas nepieciešamās darbības izglītības iestādes reģistrēšanai Izglītības iestāžu reģistrā. Jau decembrī tiks uzsākta iestādes vadības komandas izveide, vadītājas vietnieku pedagoģiskajos un saimnieciskajos jautājumos atrašana, kam sekos iestādes pārējās komandas komplektēšana. Bet janvārī plānots izsūtīt vēstules ģimenēm ar uzaicinājumu uzsākt mācības jaunajā pašvaldības bērnudārzā.

 

Jaunā pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde darbu sāks februārī, nodrošinot vietu vēl 160 bērniem. Lai kopīgi izvēlētos jaunā bērnudārza nosaukumu, jelgavnieki līdz 30. novembrim mājaslapā www.jelgava.lv aicināti nobalsot par vienu no variantiem vai piedāvāt savu jaunā bērnudārza nosaukumu. Nobalsot var ŠEIT.

 

Būvniecības darbi jaunajā bērnudārzā tuvojas noslēgumam. Pilsētā būs izveidota vēl viena mūsdienīga pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde, kas ir viens no soļiem, lai risinātu ģimeņu pieprasījumu pēc vietas pašvaldības bērnudārzā. Tur paredzēts izveidot astoņas pirmsskolas grupas – četras izvietosies rekonstruētajā ēkas daļā, četras – jaunuzceltajā piebūvē.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē